array(25) { ["id"]=> string(2) "64" ["author"]=> string(3) "114" ["publicator"]=> string(3) "114" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 15:02:41" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(17) "Absolwenci Liceum" ["uri"]=> string(17) "absolwenci-liceum" ["templates"]=> string(14) "menu-kafle.tpl" ["typpozycji"]=> string(1) "3" ["link"]=> string(0) "" ["danezasilajace"]=> string(0) "" ["ukryjwmenu"]=> string(1) "3" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 15:39:41" ["zalogowani"]=> string(1) "3" ["na-glownej"]=> string(1) "3" ["naglowek"]=> NULL ["url"]=> string(58) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum.html" ["children"]=> array(35) { ["2016,135"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "135" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:44:58" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:58" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2016" ["uri"]=> string(8) "2016,135" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(5615) "

ABSOLWENCI  2013 - 2016

Wychowawca klasy – Barbara Margas

  1. Banachowicz Kamil                   
  2. Burzykowski Dawid                  
  3. Cichoń Kamila                            
  4. Cichoń Klaudia                          
  5. Drwięga Marcel                          
  6. Dymiszkiewicz Aniela                
  7. Filipek Tomasz                           
  8. Fundanicz Karol                                     
  9. Glamkowska Aleksandra           
  10. Jakubski Radosław                     
  11. Kołodziej Krystian                     
  12. Kroemer Filip                             
  13. Kubin Wiktoria                           
  14. Leja Paweł                                  
  15. Łukaszczyk Maciej                     
  16. Mąka Daniel                               
  17. Mleczek Monika                         
  18. Nędza-Kubiniec Tadeusz           
  19. Palka Szymon                             
  20. Para Kamil                                  
  21. Piergies Maciej                                                   
  22. Polak Gabriela                            
  23. Pradziad Justyna                        
  24. Spierenburg Catherine                
  25. Strama Katarzyna                                   
  26. Szwajnos Marcin                        
  27. Szybkowska Paulina                   
  28. Szymbara Rafał                          
  29. Zając Julita                                 
  30. Ziomek Kaja                               
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "b325d426fabe8b816fdddb122bfe3f73.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2016,135.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2015,134"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "134" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:42:36" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:36" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2015" ["uri"]=> string(8) "2015,134" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3821) "

ABSOLWENCI 2012 - 2015

Wychowawca klasy – Urszula Gizicka

  1. Antolec Kacper                     
  2. Bachanek Marcin                  
  3. Bachulska Katarzyna            
  4. Gach Michał                         
  5. Gąsienica Laskowy Bartosz 
  6. Jakieła Tomasz                      
  7. Jakubowski Michał   
  8. Jankowska Katarzyna                       
  9. Kęsek Katarzyna                                          
  10. Kościelniak Kacper   
  11. Kwiatkowski Oskar              
  12. Leja Krzysztof                      
  13. Lewit Jan                              
  14. Mazurek Łukasz                   
  15. Milon Magdalena                  
  16. Mniszak Ewa                                    
  17. Nowaczyk Michał     
  18. Radwański Konrad               
  19. Sienkowiec Barbara                                      
  20. Słodyczka Paweł                  
  21. Stanek Angelika                   
  22. Stękała Andrzej                    
  23. Strupiński Mateusz               
  24. Szczepaniak Klemens           
  25. Urbaś Tymoteusz                  
  26. Wójcik Andżelika                 
  27. Królikowski Filip     
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "8f40662693888abdb1ccf7330f5d39cc.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2015,134.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2014,133"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "133" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:40:14" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:14" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2014" ["uri"]=> string(8) "2014,133" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(4573) "

ABSOLWENCI 2011 - 2014

Wychowawcy klasy – Robert Korn, Barbara Margas

  1. Bachleda Karol                           
  2. Brydziński Mateusz                    
  3. Budz Marcin       
  4. Chowaniak Mateusz                   
  5. Ciborowski Bastian                    
  6. Czyszczoń Magdalena                
  7. Dorula Elżbieta                           
  8. Gut Chowaniec Michał              
  9. Iwaniec Agnieszka                     
  10. Karpiel Krystian                         
  11. Kłusak Magdalena                      
  12. Król Szymon                              
  13. Lańda Michał                             
  14. Leśniakiewicz Andrzej               
  15. Łowisz Jan                                  
  16. Mitoraj Knga                              
  17. Murzyn Paweł                            
  18. Ostaszewski Michał                    
  19. Pałasz Magdalena                                   
  20. Pandyra Anna                             
  21. Penar Rafał                                 
  22. Sut Wojciech                  
  23. Szwast Dawid                            
  24. Szyszka Andżelika                     
  25. Urbaś Damian                             
  26. Zięba Tomasz
  27. Styrczula Bartłomiej                   
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c0cb47883337e77191e045dfedff5ddc.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2014,133.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2013,132"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "132" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:36:04" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:04" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2013" ["uri"]=> string(8) "2013,132" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3092) "

ABSOLWENCI 2010 - 2013

Wychowawca klasy – Danuta Staszel

  1. Bachleda Agnieszka       
  2. Bargiel Bartłomiej           
  3. Biela Stanisław               
  4. Chyc Dawid                    
  5. Ciszek Monika                
  6. Damian Tomasz              
  7. Gawlik Barbara               
  8. Gutt Piotr                        
  9. Lassak Beata                   
  10. Miętus Marcin                 
  11. Morys Pascal                   
  12. Pawlikowski Bartłomiej  
  13. Piszczór Dawid               
  14. Płaza Tomasz                  
  15. Pradziad Andrzej            
  16. Styrczula Bartłomiej       
  17. Suchwałko Wojciech      
  18. Szczyrba Małgorzata       
  19. Szymusiak Agata            
  20. Tokarz Marta                   
  21. Topór Jakub                    
  22. Trebunia Mateusz            
  23. Tylka Daniel                    
  24. Włodarczyk Urszula       
  25. Błachowicz Katarzyna    
  26. Kisielewski Artur            
  27. Oficjalska Martyna         
  28. Puszkarski Aleksander    
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "b798b157a415e4f33c458a273c993dc8.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2013,132.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2012,131"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "131" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:33:57" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:57" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2012" ["uri"]=> string(8) "2012,131" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3996) "

ABSOLWENCI  2009 - 2012

Wychowawca – Barbara Margas

  1. Batożyńska Karolina                    
  2. Bulanda Bartosz                 
  3. Czusz Magdalena               
  4. Gąsienica Andrzej             
  5. Gąsienica Daniel Maryna
  6. Gąsienica Klaudia             
  7. Kęsek Krzysztof                
  8. Kluś Krzysztof                   
  9. Kłusek Bartłomiej              
  10. Kominko Jakub                  
  11. Konik Mateusz       
  12. Lassak Piotr                        
  13. Leja Mateusz                      
  14. Majerczyk Sabina              
  15. Marusarz Wojciech                       
  16. Miętus Grzegorz                
  17. Motor Konrad                     
  18. Nowak Bartosz                   
  19. Nycz Urszula                      
  20. Pitoń Magdalena                
  21. Polinkiewicz Rafał            
  22. Sierakowska Dominika     
  23. Socha Paula                        
  24. Starzyk Paweł                     
  25. Zając Agnieszka                 
  26. Ziemba Kamil                     
  27. Zięba Jan                             
  28. Szal Paweł                           
  29. Wielgat Adrian                   
  30. Sowa Piotr                           
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "b7db140313a92930a85654b23e2190e7.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2012,131.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2011,130"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "130" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:30:54" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:54" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2011" ["uri"]=> string(8) "2011,130" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(5440) "

ABSOLWENCI 2008 - 2011

Wychowawca klasy – Urszula Gizicka

  1. Bastrzyk Arkadiusz                          
  2. Chudoba Patryk                               
  3. Cudzich Bularz Marcin                    
  4. Ficek Natalia                                    
  5. Fudalej Angelika                              
  6. Hańczewski Maciej                          
  7. Iwaniec Katarzyna                           
  8. Koszyk Radosław                            
  9. Kukuła Artur                                    
  10. Kłusak Jakub                                    
  11. Lańda Ewelina                                 
  12. Lipczyński Michał                            
  13. Mąka Anna                                       
  14. Mniszak Mateusz                              
  15. Pasterczyk Damian                           
  16. Ponicki Tomasz                                
  17. Pradziad Anna                                  
  18. Rapacz Artur                                    
  19. Rucka Anna                                      
  20. Szczepaniak Krupowski Piotr          
  21. Wota Daniel                                     
  22. Wójcik Magdalena                           
  23. Zarycka Monika                               
  24. Toruń Paweł                                     
  25. Kunc Łukasz                                    
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "b519b573815bf902b8275d28eafeaac5.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2011,130.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2010,129"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "129" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:28:37" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:37" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2010" ["uri"]=> string(8) "2010,129" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3492) "

ABSOLWENCI 2007 - 2010

Wychowawca klasy – Robert Korn

  1. Biela Weronika                       
  2. Bielawa Piotr                          
  3. Bukowska Maria                    
  4. Chabko Mateusz                    
  5. Chudoba Dawid                     
  6. Cieślar Mateusz                      
  7. Domański Henryk                  
  8. Fabjański Mateusz                 
  9. Górnik Sylwia             
  10. Gutt Mostowy Andrzej           
  11. Iwaniec Iwona            
  12. Krzysiak Paweł                      
  13. Marcisz Ewelina                     
  14. Miętus Krzysztof                    
  15. Pitoń Anna                             
  16. Skrobot Kamil                       
  17. Słowakiewicz Karolina           
  18. Smolec Zuzanna                     
  19. Sobczak Dominika                 
  20. Trzop Joanna                         
  21. Zapała Dorota                        
  22. Zapotoczny Andrzej               
  23. Ziobro Jan                              
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "1b6be1ab12221268df7826d2e186e4f3.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2010,129.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2009,128"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "128" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:26:25" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:25" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2009" ["uri"]=> string(8) "2009,128" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3873) "

ABSOLWENCI  2006 - 2009

Wychowawca klasy – Danuta Staszel

  1. Antolec Jan                                                                           
  2. Baran Wojciech                     
  3. Czernik Bartłomiej                 
  4. Głowacki Piotr                       
  5. Grzędziak Beata                     
  6. Habrat Mateusz                     
  7. Jakubowicz Grzegorz             
  8. Kłusak Michał            
  9. Kobylański Krystian               
  10. Kowal Kamil                         
  11. Król Tomasz                          
  12. Kulig Marcin                          
  13. Leja Katarzyna                      
  14. Łacny Dariusz            
  15. Miętus Krzysztof                    
  16. Pandyra Tomasz                                
  17. Pietruczuk Marcin                  
  18. Stoch Magdalena                   
  19. Wójcik Patryk            
  20. Wróblewski Michał                
  21. Mrózek Karolina                    
  22. Kowalczyk Tomasz                
  23. Górski Łukasz            
  24. Parkot Anita                   
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "4db31fc781677509c662798c69a04f4b.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2009,128.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2008,127"]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "127" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:22:32" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:32" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2008" ["uri"]=> string(8) "2008,127" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(5180) "

ABSOLWENCI 2005 - 2008

Wychowawca klasy – Gizicka Urszula

  1. Berezik Anna                              
  2. Biega Maciej                               
  3. Broda Artur                                
  4. Czerwinka Kamil                        
  5. Galewicz Martyna                      
  6. Gąsienica – Laskowy Andrzej   
  7. Gąsienica Jakub                          
  8. Karpiel Jakub                              
  9. Kasprzyk Mateusz                      
  10. Kos Andrzej                               
  11. Kumorek Piotr                            
  12. Nosal Tomasz                             
  13. Ossowski Jakub                          
  14. Poloczek Jarosław                      
  15. Stasiowski Mateusz                    
  16. Szeliga Katarzyna                       
  17. Szostak Jakub                             
  18. Sztokfisz Karolina                      
  19. Toczek Sebastian                                      
  20. Trybuła Bartłomiej                      
  21. Trybuła Jakub                             
  22. Woźniak Katarzyna                    
  23. Wójcik Małgorzata                     
  24. Zapała Dominik                          
  25. Zarycki Andrzej                         
  26. Szymański Jan                            
  27. Bukowska Tyrała Katarzyna      
  28. Gajewska Ewa                            
  29. Pawłowska Paulina                     
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "1297fa9a1e21dda13a7ff09395a0fc80.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2008,127.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2007,93"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "93" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:46:30" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:30" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2007" ["uri"]=> string(7) "2007,93" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(928) "

ABSOLWENCI 2004 - 2007

Wychowawca: Słowik Marek

  1. Bachleda Małgorzata,
  2. Bajer Mateusz,
  3. Boczkowska Karolina,
  4. Chowaniec Piotr,
  5. Czerwonka Natalia,
  6. Galica Jadwiga,
  7. Gąs.- Kotelnicka Anna,
  8. Gąsienica Katarzyna,
  9. Gąsienica Maciej,
  10. Jarząbek Stanisław,
  11. Klejka Halina,
  12. Kosiński Rafał,
  13. Kowal Dawid,
  14. Kulig Mateusz,
  15. Maryniarczyk Wojciech,
  16. Nosal Dariusz,
  17. Opyrchał Paweł,
  18. Penar Grzegorz,
  19. Pitoń Adrian,
  20. Potrząsaj Rafał,
  21. Riemen Karolina,
  22. Stebel Przemysław,
  23. Szczepaniak Andrzej,
  24. Szczepanik (Bachleda) Marzena,
  25. Szczurek Łukasz,
  26. Tatar Józef,
  27. Żerebecki Tomasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "cedb6e07ee919bae14c4076ab5e505ca.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2007,93.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2006,92"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "92" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:42:04" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:04" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2006" ["uri"]=> string(7) "2006,92" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(941) "

ABSOLWENCI 2003 - 2006

Wychowawca: Staszel Danuta (w klasie II Aleksander Baranowski)

  1. Bieniek Andrzej,
  2. Chramiec Karolina,
  3. Cudzich-Chowaniec Hanna,
  4. Druszkiewicz Sebastian,
  5. Gąsienica Daniel Agnieszka,
  6. Gąsienica Daniel Andrzej,
  7. Jakieła Katarzyna,
  8. Jasion Karolina,
  9. Kominko Maciej,
  10. Koryczan Stefan
  11. Kożma Magdalena,
  12. Kwak Adam,
  13. Lenart Szymon,
  14. Leśniakiewicz Bartosz,
  15. Małysa Katarzyna,
  16. Menżyk Magdalena,
  17. Mrowca Alicja,
  18. Nosal Kamila,
  19. Parniewicz Dominika,
  20. Podżorski Grzegorz,
  21. Radecki Artur,
  22. Stoch Kamil,
  23. Szczęsny Dawid,
  24. Szuster Jarosław,
  25. Topór Wojciech,
  26. Trybuła Anna,
  27. Żyła Piotr.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "827f4eb278363d1b0831298fed2e414b.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2006,92.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2005,91"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "91" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:38:39" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:39" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2005" ["uri"]=> string(7) "2005,91" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(859) "

ABSOLWENCI 2002 - 2005

Wychowawca: Urszula Gizicka (w klasie III Barbara Jachymiak)

  1. Biskup Wojciech,
  2. Branas Marcin,
  3. Ciapała Jan,
  4. Cudzich Andrzej,
  5. Grabowska Patrycja,
  6. Halibart Tomasz,
  7. Horodyński Igor,
  8. Jędrol Halina,
  9. Kaczmarczyk Iga,
  10. .Kapustianyk Bartosz,
  11. Kluś Aleksandra,
  12. Konstanty Magdalena,
  13. Krzeptowski Roman,
  14. Kubiński Wiktor,
  15. Nuciak Mateusz,
  16. Pawlusiak Wojciech,
  17. Pitoń Karolina,
  18. Płaczek Justyna,
  19. Polak Anna,
  20. Sroka Małgorzata,
  21. Stanuch Dariusz,
  22. Styrczula Krzysztof,
  23. Szpunar Andrzej,
  24. Zapotoczna Urszula,
  25. Złotkowska Luiza.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "bd9ace1891205f574ab0039a8e4113c3.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2005,91.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2004,90"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "90" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:35:02" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:02" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2004" ["uri"]=> string(7) "2004,90" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(973) "

ABSOLWENCI 2000 - 2004

Wychowawca: Słowik Marek (w klasie III Robert Korn)

  1. Balicka Karolina,
  2. Bilan Ewa,
  3. Buczek Anna,
  4. Chowaniec Dariusz,
  5. Duraj Małgorzata,
  6. Dziubas Magdalena,
  7. Gucia Katarzyna,
  8. Handermander Magdalena,
  9. Hoły Zuzanna,
  10. Karpiel Jakub,
  11. Kucek Grzegorz,
  12. Leja Joanna,
  13. Maciaszek Aleksandra,
  14. Maciuszek Paulina,
  15. MajochMarita,
  16. Mąka Jan,
  17. Mycoń Natalia,
  18. Nędza Kubiniec Adam,
  19. Palac Paweł,
  20. Pawlikowski Jan,
  21. Pochwała Joanna,
  22. Skonieczna Marta,
  23. Skonieczna Monika,
  24. Socha Magdalena,
  25. Stoch Michał,
  26. Sztokfisz Joanna,
  27. Węglarz Krystyna,
  28. Ziemianin Piotr,
  29. Zubek Szymon.

 

" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "95c276a454dca9eefaf70be12fd9d186.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2004,90.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2003,89"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "89" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:30:44" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:44" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2003" ["uri"]=> string(7) "2003,89" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(754) "

ABSOLWENCI 1999 - 2003

Wychowawca: Wojnar Danuta

  1. Bobak Andrzej,
  2. Bobak Paulina,
  3. Buczyński Przemysław,
  4. Gąsienica Daniel,
  5. Gąsienica Daniel Szymon,
  6. Gąsienica Wawrytko Anna,
  7. Gucia Małgorzata,
  8. Guzik Katarzyna,
  9. Hobot Izabela,
  10. Jaworska Maria,
  11. Kopytko Maciej,
  12. Kułach Katarzyna,
  13. Mąka Maria,
  14. Morawetz Krystian,
  15. Niedźwiedzki Konrad,
  16. Przyczynek Weronika,
  17. Stasiowski Jacek,
  18. Styrczula Andrzej,
  19. Tkacz Justyna,
  20. Truchan Piotr,
  21. Węglarz Wojciech,
  22. Zieliński Łukasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "6f17881f5e5022aaa6c4e74c93458ed2.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2003,89.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2002,88"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "88" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:27:45" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:45" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2002" ["uri"]=> string(7) "2002,88" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(699) "

ABSOLWENCI 1998 - 2002

Wychowawca: Gizicka Urszula

  1. Bachleda Marcin,
  2. Buczyńska Aleksandra,
  3. Buczyński Przemysław,
  4. Budz Łukasz,
  5. Fluder Izabela,
  6. Gluc Dominika,
  7. Klimek Karolina,
  8. Kowalczyk Justyna,
  9. Krzysztofiak Monika,
  10. Nędza-Chotarski Krzysztof,
  11. Niklińska Karolina,
  12. Pałka Krystyna,
  13. Pawłowska Dominika,
  14. Plewa Robert,
  15. Pochwała Tomasz,
  16. Popieluch Agnieszka,
  17. Sitarz Jolanta,
  18. Staszel Jadwiga,
  19. Szeliga Dawid,
  20. Zembrzuski Tomasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "46f976280a259aee03ec67dbaf587e9d.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2002,88.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2001,87"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "87" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:23:23" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:23" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2001" ["uri"]=> string(7) "2001,87" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(597) "

ABSOLWENCI 1997 – 2001

Wychowawca: Barbara Jachymiak (matematyka)

  1. Bachleda Curuś Jakub,
  2. Cybruch Wojciech,
  3. Guzy Ewa,
  4. Hoły Jakub,
  5. Hoły Łukasz,
  6. Jasiński Lech,
  7. Klimek Anna,
  8. Klofik Fabiana,
  9. Maciusiak Maciej,
  10. Marasek Mateusz,
  11. Niedźwiedzki Jakub,
  12. Przybysz Przemysław,
  13. Rams Maria,
  14. Sitarz Łukasz,
  15. Śliwka Grzegorz,
  16. Tarnawski Tomasz,
  17. Węgrzyn Rafał.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "bbc9cb7732fce6db5c683bc49aee6e57.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2001,87.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["2000,86"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "86" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:18:53" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:53" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2000" ["uri"]=> string(7) "2000,86" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(664) "

ABSOLWENCI 1996 – 2000

Wychowawca: Marek Słowik (biologia)

  1. Babiarz Marek,
  2. Bachleda Daniel,
  3. Bartman Maciej,
  4. Chrapek Mariusz,
  5. Cybruch Ryszard,
  6. Dobrowolski Jędrzej,
  7. Haber Artur,
  8. Kawecka Katarzyna,
  9. Kowal Małgorzata,
  10. Kurywczak Monika,
  11.  Kwiatkowski Daniel,
  12. Łukaszczyk Agnieszka,
  13. Maciaś Mariusz,
  14. Marasek Andrzej,
  15. Michalik Paweł,
  16. Stępowski Krzysztof,
  17. Strama Aniela,
  18. Zbyszewski Piotr.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "cf8a1dca1d31e8908b9b643025ce0de5.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2000,86.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1999,85"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "85" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:17:31" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:31" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1999" ["uri"]=> string(7) "1999,85" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(597) "

ABSOLWENCI 1995 – 1999

Wychowawca: Joanna Dolińska–Kalita (j.polski)

  1. Berezik Marta,
  2. Boczek Piotr,
  3. Bojda Aleksander,
  4. Brudny Alicja,
  5. Chrobok Katarzyna,
  6. Ciuła Artur,
  7. Długopolski Krystian,
  8. Gąsienica Joanna,
  9. Gąsior Rafał,
  10. Grabowski Bronisław,
  11. Guńka Łukasz,
  12. Karpiński Janusz,
  13. Krzeptowska Marta,
  14. Malczewski Marcin,
  15. Tańczak Ewa,
  16. Zielińska Katarzyna.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "458ab86add2d8faa8e3b1a97f291bc8f.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1999,85.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1998,84"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "84" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:15:17" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:17" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1998" ["uri"]=> string(7) "1998,84" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(875) "

ABSOLWENCI 1994 – 1998

Wychowawcy: kl. I i II – Monika Pasionek (język polski), kl. III – Joanna Kulesz– Kotowska (j.angielski), kl. IV. – Danuta Wojnar (j.polski)

  1. Buksa Michał,
  2. Dyląg Marcin,
  3. Gądek Krzysztof,
  4. Gorczyca Zbigniew,
  5. Gracz Małgorzata,
  6. Grzywa Magdalena,
  7. Guzik Anna,
  8. Jarosz Andrzej,
  9. Kwak Adam,
  10. Łukaszczyk Szymon,
  11. Michalczuk Jakub, 
  12. Mika Małgorzata,
  13. Mikiewicz Szymon,
  14. Posadzki Paweł,
  15. Przybyła Teresa,
  16. . Sienkiewicz Dawid,
  17. Stanek Gabriela, 
  18. Strama Katarzyna,
  19. Szukalski Przemysław,
  20. Tańczak Agata,
  21. Trzebunia Alicja.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "75fb0fef7501c4554efa26daa92c4e5f.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1998,84.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1997,83"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "83" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:12:01" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:01" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1997" ["uri"]=> string(7) "1997,83" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(976) "

ABSOLWENCI 1993 – 1997

Wychowawcy: kl. Ib – Wioletta Motyka (geografia), kl. Ia – Joanna Kulesz–Kotowska (j.angielski), kl. II połączono obydwie klasy – Joanna Kulesz–Kotowska.

  1. Bednarczyk Stanisława,
  2. Chaja Paweł,
  3. Chudzik Dorota,
  4. Duda Agnieszka,
  5. Dyląg Anna,
  6. Gracz Bogusław,
  7. Jakubik Agata,
  8. Kaczmarczyk Marek,
  9. Karwel Kamil,
  10. Kurbat Urszula,
  11. Marczułajtis Jagna,
  12. Orłowska Agnieszka,
  13. Piekarska Agnieszka,
  14. Przywara Piotr,
  15. Różańska Kinga,
  16. Sadowski Adam,
  17. Sieczka Maria,
  18. Sługocki Robert,
  19. Szczygieł Romuald,
  20. Trzebunia Michał,
  21. Wawreniuk Małgorzata,
  22. Węgrzyn Marcin,
  23. Wydra Tomasz,
  24. Zbyszewski Wojciech.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "7b4186ad764d08a3a1675789afab6e61.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1997,83.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1996,82"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "82" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:08:17" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:17" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1996" ["uri"]=> string(7) "1996,82" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(491) "

ABSOLWENCI 1992 – 1996

Wychowawca: Marta Zawiła (j.rosyjski)

  1.  Cieżak Grzegorz,
  2. Dyląg Grzegorz,
  3. Gąsienica Maria,
  4. Guzy Jolanta,
  5. Horecki Marcin,
  6. Klamerus Marta,
  7. Krzeptowska Maria,
  8.  Kusion Łukasz,
  9. Leśnik Katarzyna
  10.  Plata Michał,
  11. Rumińska Magdalena,
  12. Ziarko Anna.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "cbc694a6bd2cf2eb916b43d89131ec39.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1996,82.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1995,81"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "81" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:53:30" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:30" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1995" ["uri"]=> string(7) "1995,81" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1059) "

ABSOLWENCI 1991 – 1995

Wychowawcy: kl. Ia: O. Żuławska (fizyka) I semestr, Czesław Ślimak (PO) II semestr, kl. IIa: Joanna Kulesz (j.angielski), kl. IIIa: Danuta Wojnar (j.polski), kl. Ib: Ewa Szwed (matematyka), kl. IIb: Barbara Sobańska (trener), kl. IIIb: Marek Słowik (biologia), IV klasa – obie klasy złączone, wychowawca – Danuta Wojnar

 

  1.  Dobrowolski Wojciech,
  2. Furczoń Anna,
  3. Gąsienica Szymon,
  4. Gryguć Anna,
  5. Hoły Paweł,
  6. Jaróg Rafał,
  7. Klimek Jakub,
  8. Kobiałka Beata,
  9. Kocańda Katarzyna,
  10. Kocańda Małgorzata,
  11. Madej Rafał,
  12. Majcher Grzegorz,
  13. Marek Marian,
  14. Pysz Patryk,
  15. Roszkowski Marcin,
  16. Sobański Tomasz,
  17. Szyzdek Agnieszka,
  18.  Ślizowski Michał,
  19. Śmietana Elżbieta,
  20. Tracewski Bartłomiej,
  21. Wysłouch Sebastian.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c166fd925c141b76e3c73f3cc6a7ce44.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1995,81.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1994,80"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "80" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:46:11" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:11" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1994" ["uri"]=> string(7) "1994,80" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(967) "

ABSOLWENCI 1990 – 1994

Wychowawcy: kl. Ia i IIa: Maria Bukowska (matematyka), kl. IIIa i IVa:Jolanta Dolińska - Kalita (j.polski)

  1.  Cieżak Anna,
  2. Dobrowolska Violetta,
  3. Dziób Daria,
  4. Marchewka Tomasz,
  5. Matyszczak Izabela,
  6. Plata Monika,
  7. Sikora Agata,
  8. Sitarz Marcin,
  9. Stopka Bożena,
  10. Szufnara Anna,
  11. Szufnara Barbara,
  12. Tasz Szymon,
  13. Zapała Grzegorz


Wychowawca:kl IV b: Robert Korn (historia)

  1. Bednarz Angelika,
  2. Gut Tomasz,
  3. Koperniak Witold,
  4. Łęcki Roman,
  5. Mokrzycka Katarzyna,
  6. Różycki Artur,
  7. Stańko Agnieszka,
  8. Szewczyk Radosław,
  9. Świst Tomasz,
  10. Zębala Krzysztof,
  11. Zębala Tomasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "a108e87893aa5bab68557b75f892ae2d.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1994,80.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1993,79"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "79" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:41:03" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:03" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1993" ["uri"]=> string(7) "1993,79" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(835) "

ABSOLWENCI 1989 – 1993 (matura na ul. Słonecznej)

Wychowawcy: kl. Ia – Ewa Woźniak (historia), kl. Ib – Marek Słowik (biologia), w kl. II połączenie klas a i b, wychowawca – Marek Słowik

  1. Bartyzel Ewa,
  2. Bugara Robert,
  3. Czaban Marcin,
  4. Chrapkiewicz Kinga,
  5. Dereziński Maciej,
  6. Fatla Jadwiga,
  7. Jopek Agnieszka,
  8. Karpęcka Magdalena,
  9. Kościelniak Barbara,
  10. Leśniak Ewa, 
  11. Malczewski Jakub,
  12. Piotrowicz Robert,
  13. Rams Krzysztof,
  14. Samulski Maciej,
  15. Stanuch Mariola,
  16. Stopka Zdzisław,
  17. Szpil Robert,
  18.  Wysocki Artur,
  19. Zygmunt Grzegorz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "2d0b541c8da1e5cfa827daf21cbc2a23.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1993,79.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1992,78"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "78" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:37:09" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:09" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1992" ["uri"]=> string(7) "1992,78" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1152) "

ABSOLWENCI 1988 – 1992

Wychowawca: kl. Ia: Maria Bukowska (matematyka), kl. IIa, IIIa, IVa: Justyna Kuciel–Skrzyniarz

  1. Całka Bartłomiej,
  2. Chromik Małgorzata,
  3. Grzywacz Jarosław,
  4. Kolasa Maciej,
  5. Kosman Agata,
  6. Krzemińska Monika,
  7. Mazur Witold,
  8.  Michałowska Agnieszka,
  9. Staszkiewicz Joanna,
  10. Stoch Magdalena,
  11.  Stopka Marek,
  12. Zagata Bożena,
  13. Ziemczonek Agnieszka

Wychowawcy: kl. Ib: Janina Gościej (j.polski), kl. IIb, IIIb: Grażyna Warot (j.polski), kl. IVb: Jolanta Dolińska–Kalita (j.polski)

  1.  Baron Bożena,
  2. Cholewa Renata,
  3. Ciborowski Damian,
  4. Dudzik Renata,
  5. Gacek Krzysztof,
  6. Gąsienica – Sieczka Bartłomiej,
  7.  Leśniak Marta,
  8. Macioł Iwona,
  9. Marduła Krzysztof,
  10. Medes Katarzyna,
  11. Rapacz Kinga,
  12. Szeliga Marek.

 

" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c66c598f8f51d21a147688cdfe6a210f.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1992,78.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1991,77"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "77" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:31:25" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:25" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1991" ["uri"]=> string(7) "1991,77" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1213) "

ABSOLWENCI 1987 – 1991

Wychowawca: kl IVa: Ludwika Bryja (j.polski)

  1. Delkowski Rafał,
  2. Dudziak Agata,
  3. Dziura Joanna,
  4. JarosiewiczTomasz,
  5. Klimek Szymon,
  6. Krupa Arkadiusz,
  7. Kucharski Dawid,
  8. Marusarz Jakub,
  9. Medes Renata,
  10. Ptak Bartłomiej,
  11. Stachowski Krzysztof,
  12. Trebunia Marcin,
  13. Trzebunia Niebies Anna,
  14. Widło Jerzy,
  15. Żyrek Mirosław,
  16. Turczańska– Broda Elżbieta.

Wychowawca: kl IV b: Ewa Szwed (matematyka)

  1.  Chyc Anna,
  2. Cukier Krzysztof,
  3. Gudz Paweł,
  4. Jagoda Barbara,
  5. Jaroszek Paweł,
  6. Jaśniewski Jacek,
  7. Jasek Krystyna,
  8. Kamiński Kamil,
  9. Konior Krzysztof,
  10. Kubin Ireneusz,
  11. Pabin Józefa,
  12. Piotrowski Andrzej,
  13. Piwowar Edyta,
  14. Romanowicz Mariola,
  15. Stoch Agnieszka,
  16. Studniarz Wiesława,
  17. Twardosz Ewa,
  18.  Zygmunt Paweł.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "1dae0a460a33c709497b5ae4344270e9.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1991,77.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1990,76"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "76" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 17:11:38" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 17:02:38" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1990" ["uri"]=> string(7) "1990,76" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1068) "

ABSOLWENCI 1986 – 1990

Wychowawcy: kl IV a – Olga Żuławska (fizyka)

  1. Bal Jerzy,
  2. Buńda Andrzej,
  3. Buńda Stanisław,
  4. Drwal Dorota,
  5. Gąsienica Aneta,
  6. Górski Paweł,
  7. Ligocka Anna,
  8. Marszałek Elżbieta,
  9. Naglik Marta,
  10. Podlipni Renata,
  11. Rebidas Dorota,
  12. Salnikow Agnieszka,
  13. Suszka Agata,
  14. Wańczyk Krzysztof,
  15. Warmiński Krzysztof

Wychowawcy: kl. Ib, IIb, III b: Jolanta Dolińska– Kalita (j.polski), kl. IV b: Jadwiga Dąbrowska (wych. techniczne).

  1. Abramowicz Edyta,
  2. Basaj Marta,
  3. Chrząszcz Renata,
  4. Czubernat Agata,
  5. Danowski Andrzej,
  6. Frajdenberg Jacek,
  7. Górska Dorota,
  8. Korzeniowski Konrad,
  9. Łaś Agnieszka,
  10. Mackiewicz Agnieszka,
  11. Mochyła Małgorzata.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "22c1a2a27a800bfad7e219ea73f9d9d9.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1990,76.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1989,75"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "75" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 17:06:33" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 17:02:33" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1989" ["uri"]=> string(7) "1989,75" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1004) "

ABSOLWENCI 1985 – 1989

Wychowawcy: kl Ia, IIa, IIIa – Jadwiga Dąbrowska (wych.tech), kl Ib – Anna Bodziony (j.polski),IIb – Maria Klimek (j.angielski), IIIb – Marek Słowik (biologia)

W klasie czwartej połączono obie klasy, wychowawcą była Jadwiga Dąbrowska

  1. Borkowska Magdalena,
  2. Czekańska Bogumiła,
  3. Czuryszkiewicz Marcin,
  4. Daszuta Tomasz,
  5. Gąsienica Kleryk Sylwia,
  6. . Gąsienica Mikołajczyk Andrzej,
  7. Gut Małgorzata,
  8. Jankowski Maciej,
  9. Koper Halina,
  10. Król Zofia,
  11. Łętowska Katarzyna,
  12. Matyjas Zbigniew,
  13. Pysz Joanna,
  14. Rymkiewicz Sylwia,
  15. Stopka Krystyna, 
  16. Tomasiak Ewa,
  17. Trzebunia Bożena,
  18. Wiercioch Grzegorz,
  19. Zagata Ewa,
  20. Zając Beata,
  21. Żbik Teresa.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "3672733b4ddf2830eceb0b649a35608c.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1989,75.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1988,74"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "74" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 17:02:44" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 17:02:44" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1988" ["uri"]=> string(7) "1988,74" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(919) "

ABSOLWENCI 1984 – 1988

kl lVa
Wychowawca: Maria Bukowska (matematyka)

  1. Bryl Piotr,
  2. Gazurek Henryk,
  3. Kobielusz Wioletta
  4. Legierski Andrzej,
  5. Pawlikowska Anna,
  6. Piwińska Dorota
  7. Rokosz Marian,
  8. Słatyńska Ewa,
  9. Stopka Józef,
  10. Surówka Jarosław,
  11. Tomasiak Edyta.

Wychowawcy: kl. Ib i IIb: Anna Bodziony (j.rosyjski), kl. II b i IV b: Janina Gościej (j.polski).

  1. Filip Renata,
  2. Jarocka Agnieszka,
  3. Kubicka Weronika,
  4. Krupiński Marek,
  5. Mazurczyk Bożena,
  6. Michalczewska Dorota,
  7. Mitan Wojciech,
  8. Perczak Małgorzata,
  9. Pyrka Szymon,
  10. Stawarz Piotr,
  11. Tylek Sylwia.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "33ce2debc5b005c47688dbfd682bcb63.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1988,74.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1987,73"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "73" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 16:59:32" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 16:02:32" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1987" ["uri"]=> string(7) "1987,73" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1042) "

ABSOLWENCI 1983 – 1987

kl IVa
Wychowawca: Kośmińska Ewa (chemia)

  1. Bachleda Szeliga Małgorzata,
  2. Bucki Paweł,
  3. Chowaniec Piotr,
  4. Dzioboń Magdalena,
  5. Gąsienica Kotelnicki Roman,
  6. Janik Krzysztof,
  7. Krupa Sławomir,
  8. Majerczyk Tadeusz,
  9. Mądry Jarosławm
  10. Szpil Robertm
  11. Woynar Barbara
  12. Ziach Dariusz.

 

kl IVb
Wychowawca: Szwed Ewa (matematyka)

  1. Dominik Zofia,
  2. Gąsienica Sobczak Danuta,
  3. Krężelok Anna,
  4. Michalak Bożena,
  5. Pszczółka Barbara,
  6. Zawada Wiesława,
  7. Groński Roman,
  8. Borkowska Ewa,
  9. Dróbko Ewa,
  10. Iwanaszko Iwona,
  11.  Łaś Agata,
  12. Małyszko Joanna,
  13. Rogulska Katarzyna,
  14. Sowa Danuta.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c55f9868cac0ab85f18ffc22e1c304b6.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1987,73.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1986,72"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "72" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 16:56:06" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 16:02:06" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1986" ["uri"]=> string(7) "1986,72" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(825) "

ABSOLWENCI 1982 – 1986

Wychowawca: Jolanta Dolińska–Kalita (j.polski)

  1. Bachleda Żarska Agnieszka,
  2. Biziuk Violetta,
  3. Cieślar Dariusz,
  4. Gąsienica Wojciech,
  5. Gucwa Leszek,
  6. Krygowski Andrzej,
  7. Kubas Anna,
  8. Kukuczka Mirosław,
  9. Kwiatek Dorota,
  10. Lassak Maciej,
  11. Marcisz Bogdan,
  12. Marcisz Marek,
  13. Mikołajczyk Danuta,
  14. Olejniczak Barbara,
  15. Pazdan Tadeusz,
  16. Piskorczyk Izabela,
  17. Sadowski Robert,
  18. Stachoń Zbigniew,
  19. Suszka Jacek,
  20. Szeliga Lucyna,
  21. Szul Robert,
  22. Szustak Violetta,
  23. Szczęsny Dariusz,
  24. Wasilewski Tomasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "5d657da84a0cfca7ed3cc6696716d131.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1986,72.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1985,71"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "71" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 16:52:19" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 16:02:19" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1985" ["uri"]=> string(7) "1985,71" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(632) "

ABSOLWENCI 1981 – 1985
Wychowawca: Olga Żuławska (fizyka)

  1. Biedroń Adam,
  2. Bolek Zbigniew,
  3. Dzięcielak Aleksandra,
  4. Haber Bogumił,
  5. Haratyk Teresa,
  6. Jakubowicz Jacek,
  7. Łukaszczyk Janina,
  8. Marchlewska Dorota,
  9. Maurek Jolanta,
  10. Migas Maciej,
  11. Panasik Marek,
  12. Stachoń Zbigniew,
  13. Stopka Lucyna,
  14. Ustupski Stanisław,
  15. Wawnikiewicz Piotr,
  16. Włodarczyk Mariola,
  17. Zajdel Andrzej,
  18. Ziembińska Marta.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "d09c8395ec81347c2e0b3990fe044c41.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1985,71.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1984,70"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "70" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 16:42:54" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 16:47:53" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1984" ["uri"]=> string(7) "1984,70" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1366) "

ABSOLWENCI 1980 – 1984

Wychowawcy: kl I – Ewa Szwed (matematyka), kl II – Danuta Bilczewska (pedagog szkolny), kl III – Anna Teslar (j.polski)
W klasie IV nastąpił podział na dwie klasy:

IV a
Wychowawca: Maria Bukowska (matematyka)

  1. Bryniarska Grażyna,
  2. Brzezińska Beata,
  3. Galus Henryka,
  4. Grzegorczyk Marek,
  5. Majerczyk Marian,
  6. Majka Ewa,
  7. Małecki Bogusław,
  8. Rosiński Jarosław,
  9. Rzadki Ryszard,
  10. Rzepka Stanisław,
  11. Skałka Alicja,
  12. Słowioczek Józef,
  13. Stanek Bożena,
  14. Sularz Małgorzata,
  15. Suszka Danuta,
  16. Wałach Danuta.

 

IV b
Wychowawca: Romuald Roman (j.angielski)

  1. Biały Ewa,
  2. Galica Joanna,
  3. Grabowski Marek,
  4. Kaszycki Bogdan,
  5. Kiszela Wojciech,
  6. Nissner Ewa,
  7. Rogalski Marek,
  8. Romanowski Artur,
  9. Nikliński Ryszard,
  10. Stalmach Piotr,
  11. Sztolf Piotr,
  12. Szeremeta Przemysław,
  13. Sykut Monika,
  14. Zborowski Paweł.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "ef53cfd386e65d02bd549aa70e04b8c4.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1984,70.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1983,69"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "69" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 15:55:08" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 15:02:08" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1983" ["uri"]=> string(7) "1983,69" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1241) "

ABSOLWENCI 1979 – 1983

kl IVa
Wychowawca: Maria Bukowska (matematyka)

  1. Brzeski Piotr,
  2. Cholewa Wiesław,
  3. Czerniawski Dariusz,
  4. Gąsienica Staszeczek Jerzy,
  5. Gąsienica Andrzej,
  6. Gut Stefan,
  7. Golik Jarosław,
  8. Kunc Józef,
  9. Lechowska Monika,
  10. Marcisz Piotr,
  11. Mulica Krystyna,
  12. Rydzewski Piotr,
  13. Semik Ewa,
  14. Siudut Piotr,
  15. Styrczula Krzysztof,
  16. Wojtanek Wojciech,
  17. Wróbel Janusz.

kl IVb
Wychowawca: Ewa Kośmińska (chemia)

  1. Dominik Jerzy,
  2. Głowacki Bogdan,
  3. Kaźmierczak Anna,
  4. Kluza Grażyna,
  5. Krzyżanowska Zuzanna,
  6. Lizak Bożena,
  7. Łukaszczyk Małgorzata,
  8. Maj Teresa,
  9. Olcoń Lidia,
  10. Pałka Małgorzata,
  11. Samborska Iwona,
  12. Stanek Ewa,
  13. Tasarek Renata,
  14. Tokarczyk Zofia,
  15. Trzaskoś Marek,
  16. Urbański Jakub,
  17. Zawadzka Lucyna,
  18. Żbik Bogusława.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c6296adf301a137ac58f35852ba26890.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1983,69.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } ["1982,68"]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "68" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 15:36:11" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 15:02:11" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1982" ["uri"]=> string(7) "1982,68" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1384) "

ABSOLWENCI 1978 – 1982

Wychowawca: prof. Bożena Czarniak (j.ang)

W drugiej klasie uczniowie zostali podzieleni na klasy a i b, wychowawcą obu klas była pani prof. Bożena Czarniak.

kl IV a

  1. Biały Małgorzata,
  2. Biela Janusz,
  3. Bielawa Andrzej, 
  4. Buroń Jan,
  5. Jawor Barbara,
  6. Kraciuk Szymon,
  7. Nykaza Wojciech,
  8. Pacholarz Jacek,
  9. Staszel Mariusz,
  10. Szybkowski Piotr,
  11. Tlałka Dorota,
  12. Tlałka Małgorzata,
  13. Trzebunia Teresa,
  14. Woźniak Bożena.

 

kl IV b

  1. Bednarz Maciej,
  2. Bieniek Zenon,
  3. Bryniarska Katarzyna,
  4. Grabowska Ewa,
  5. Czyszczoń Magdalena,
  6. Damian Maria,
  7. Dolak Jolanta,
  8. Gąsienica Krzysztof,
  9. Kmiecik Krzysztof,
  10. Kunc Małgorzata,
  11. Lichoń Irena,
  12. Mikołajczyk Elżbieta,
  13. Naglak Elżbieta,
  14. Pawlikowska Małgorzata,
  15. Pitoń Anna,
  16. Sołtys Bronisław,
  17. Stechnij Renata,
  18. Stoch Małgorzata,
  19. Stryjewski Mariusz,
  20. Toczek Stanisław,
  21. Wojtas Stanisława.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "8e3282d8671797bd0bb5b2bf023feb41.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1982,68.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } } ["ch"]=> string(0) "" ["model"]=> string(9) "struktura" ["subsite"]=> array(35) { [135]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "135" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:44:58" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:58" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2016" ["uri"]=> string(8) "2016,135" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(5615) "

ABSOLWENCI  2013 - 2016

Wychowawca klasy – Barbara Margas

  1. Banachowicz Kamil                   
  2. Burzykowski Dawid                  
  3. Cichoń Kamila                            
  4. Cichoń Klaudia                          
  5. Drwięga Marcel                          
  6. Dymiszkiewicz Aniela                
  7. Filipek Tomasz                           
  8. Fundanicz Karol                                     
  9. Glamkowska Aleksandra           
  10. Jakubski Radosław                     
  11. Kołodziej Krystian                     
  12. Kroemer Filip                             
  13. Kubin Wiktoria                           
  14. Leja Paweł                                  
  15. Łukaszczyk Maciej                     
  16. Mąka Daniel                               
  17. Mleczek Monika                         
  18. Nędza-Kubiniec Tadeusz           
  19. Palka Szymon                             
  20. Para Kamil                                  
  21. Piergies Maciej                                                   
  22. Polak Gabriela                            
  23. Pradziad Justyna                        
  24. Spierenburg Catherine                
  25. Strama Katarzyna                                   
  26. Szwajnos Marcin                        
  27. Szybkowska Paulina                   
  28. Szymbara Rafał                          
  29. Zając Julita                                 
  30. Ziomek Kaja                               
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "b325d426fabe8b816fdddb122bfe3f73.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2016,135.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [134]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "134" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:42:36" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:36" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2015" ["uri"]=> string(8) "2015,134" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3821) "

ABSOLWENCI 2012 - 2015

Wychowawca klasy – Urszula Gizicka

  1. Antolec Kacper                     
  2. Bachanek Marcin                  
  3. Bachulska Katarzyna            
  4. Gach Michał                         
  5. Gąsienica Laskowy Bartosz 
  6. Jakieła Tomasz                      
  7. Jakubowski Michał   
  8. Jankowska Katarzyna                       
  9. Kęsek Katarzyna                                          
  10. Kościelniak Kacper   
  11. Kwiatkowski Oskar              
  12. Leja Krzysztof                      
  13. Lewit Jan                              
  14. Mazurek Łukasz                   
  15. Milon Magdalena                  
  16. Mniszak Ewa                                    
  17. Nowaczyk Michał     
  18. Radwański Konrad               
  19. Sienkowiec Barbara                                      
  20. Słodyczka Paweł                  
  21. Stanek Angelika                   
  22. Stękała Andrzej                    
  23. Strupiński Mateusz               
  24. Szczepaniak Klemens           
  25. Urbaś Tymoteusz                  
  26. Wójcik Andżelika                 
  27. Królikowski Filip     
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "8f40662693888abdb1ccf7330f5d39cc.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2015,134.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [133]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "133" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:40:14" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:14" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2014" ["uri"]=> string(8) "2014,133" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(4573) "

ABSOLWENCI 2011 - 2014

Wychowawcy klasy – Robert Korn, Barbara Margas

  1. Bachleda Karol                           
  2. Brydziński Mateusz                    
  3. Budz Marcin       
  4. Chowaniak Mateusz                   
  5. Ciborowski Bastian                    
  6. Czyszczoń Magdalena                
  7. Dorula Elżbieta                           
  8. Gut Chowaniec Michał              
  9. Iwaniec Agnieszka                     
  10. Karpiel Krystian                         
  11. Kłusak Magdalena                      
  12. Król Szymon                              
  13. Lańda Michał                             
  14. Leśniakiewicz Andrzej               
  15. Łowisz Jan                                  
  16. Mitoraj Knga                              
  17. Murzyn Paweł                            
  18. Ostaszewski Michał                    
  19. Pałasz Magdalena                                   
  20. Pandyra Anna                             
  21. Penar Rafał                                 
  22. Sut Wojciech                  
  23. Szwast Dawid                            
  24. Szyszka Andżelika                     
  25. Urbaś Damian                             
  26. Zięba Tomasz
  27. Styrczula Bartłomiej                   
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c0cb47883337e77191e045dfedff5ddc.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2014,133.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [132]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "132" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:36:04" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:04" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2013" ["uri"]=> string(8) "2013,132" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3092) "

ABSOLWENCI 2010 - 2013

Wychowawca klasy – Danuta Staszel

  1. Bachleda Agnieszka       
  2. Bargiel Bartłomiej           
  3. Biela Stanisław               
  4. Chyc Dawid                    
  5. Ciszek Monika                
  6. Damian Tomasz              
  7. Gawlik Barbara               
  8. Gutt Piotr                        
  9. Lassak Beata                   
  10. Miętus Marcin                 
  11. Morys Pascal                   
  12. Pawlikowski Bartłomiej  
  13. Piszczór Dawid               
  14. Płaza Tomasz                  
  15. Pradziad Andrzej            
  16. Styrczula Bartłomiej       
  17. Suchwałko Wojciech      
  18. Szczyrba Małgorzata       
  19. Szymusiak Agata            
  20. Tokarz Marta                   
  21. Topór Jakub                    
  22. Trebunia Mateusz            
  23. Tylka Daniel                    
  24. Włodarczyk Urszula       
  25. Błachowicz Katarzyna    
  26. Kisielewski Artur            
  27. Oficjalska Martyna         
  28. Puszkarski Aleksander    
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "b798b157a415e4f33c458a273c993dc8.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2013,132.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [131]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "131" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:33:57" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:57" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2012" ["uri"]=> string(8) "2012,131" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3996) "

ABSOLWENCI  2009 - 2012

Wychowawca – Barbara Margas

  1. Batożyńska Karolina                    
  2. Bulanda Bartosz                 
  3. Czusz Magdalena               
  4. Gąsienica Andrzej             
  5. Gąsienica Daniel Maryna
  6. Gąsienica Klaudia             
  7. Kęsek Krzysztof                
  8. Kluś Krzysztof                   
  9. Kłusek Bartłomiej              
  10. Kominko Jakub                  
  11. Konik Mateusz       
  12. Lassak Piotr                        
  13. Leja Mateusz                      
  14. Majerczyk Sabina              
  15. Marusarz Wojciech                       
  16. Miętus Grzegorz                
  17. Motor Konrad                     
  18. Nowak Bartosz                   
  19. Nycz Urszula                      
  20. Pitoń Magdalena                
  21. Polinkiewicz Rafał            
  22. Sierakowska Dominika     
  23. Socha Paula                        
  24. Starzyk Paweł                     
  25. Zając Agnieszka                 
  26. Ziemba Kamil                     
  27. Zięba Jan                             
  28. Szal Paweł                           
  29. Wielgat Adrian                   
  30. Sowa Piotr                           
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "b7db140313a92930a85654b23e2190e7.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2012,131.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [130]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "130" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:30:54" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:54" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2011" ["uri"]=> string(8) "2011,130" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(5440) "

ABSOLWENCI 2008 - 2011

Wychowawca klasy – Urszula Gizicka

  1. Bastrzyk Arkadiusz                          
  2. Chudoba Patryk                               
  3. Cudzich Bularz Marcin                    
  4. Ficek Natalia                                    
  5. Fudalej Angelika                              
  6. Hańczewski Maciej                          
  7. Iwaniec Katarzyna                           
  8. Koszyk Radosław                            
  9. Kukuła Artur                                    
  10. Kłusak Jakub                                    
  11. Lańda Ewelina                                 
  12. Lipczyński Michał                            
  13. Mąka Anna                                       
  14. Mniszak Mateusz                              
  15. Pasterczyk Damian                           
  16. Ponicki Tomasz                                
  17. Pradziad Anna                                  
  18. Rapacz Artur                                    
  19. Rucka Anna                                      
  20. Szczepaniak Krupowski Piotr          
  21. Wota Daniel                                     
  22. Wójcik Magdalena                           
  23. Zarycka Monika                               
  24. Toruń Paweł                                     
  25. Kunc Łukasz                                    
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "b519b573815bf902b8275d28eafeaac5.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2011,130.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [129]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "129" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:28:37" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:37" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2010" ["uri"]=> string(8) "2010,129" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3492) "

ABSOLWENCI 2007 - 2010

Wychowawca klasy – Robert Korn

  1. Biela Weronika                       
  2. Bielawa Piotr                          
  3. Bukowska Maria                    
  4. Chabko Mateusz                    
  5. Chudoba Dawid                     
  6. Cieślar Mateusz                      
  7. Domański Henryk                  
  8. Fabjański Mateusz                 
  9. Górnik Sylwia             
  10. Gutt Mostowy Andrzej           
  11. Iwaniec Iwona            
  12. Krzysiak Paweł                      
  13. Marcisz Ewelina                     
  14. Miętus Krzysztof                    
  15. Pitoń Anna                             
  16. Skrobot Kamil                       
  17. Słowakiewicz Karolina           
  18. Smolec Zuzanna                     
  19. Sobczak Dominika                 
  20. Trzop Joanna                         
  21. Zapała Dorota                        
  22. Zapotoczny Andrzej               
  23. Ziobro Jan                              
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "1b6be1ab12221268df7826d2e186e4f3.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2010,129.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [128]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "128" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:26:25" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:25" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2009" ["uri"]=> string(8) "2009,128" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(3873) "

ABSOLWENCI  2006 - 2009

Wychowawca klasy – Danuta Staszel

  1. Antolec Jan                                                                           
  2. Baran Wojciech                     
  3. Czernik Bartłomiej                 
  4. Głowacki Piotr                       
  5. Grzędziak Beata                     
  6. Habrat Mateusz                     
  7. Jakubowicz Grzegorz             
  8. Kłusak Michał            
  9. Kobylański Krystian               
  10. Kowal Kamil                         
  11. Król Tomasz                          
  12. Kulig Marcin                          
  13. Leja Katarzyna                      
  14. Łacny Dariusz            
  15. Miętus Krzysztof                    
  16. Pandyra Tomasz                                
  17. Pietruczuk Marcin                  
  18. Stoch Magdalena                   
  19. Wójcik Patryk            
  20. Wróblewski Michał                
  21. Mrózek Karolina                    
  22. Kowalczyk Tomasz                
  23. Górski Łukasz            
  24. Parkot Anita                   
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "4db31fc781677509c662798c69a04f4b.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2009,128.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [127]=> array(23) { ["id"]=> string(3) "127" ["start"]=> string(19) "2017-05-16 02:22:32" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-05-16 02:05:32" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2008" ["uri"]=> string(8) "2008,127" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(5180) "

ABSOLWENCI 2005 - 2008

Wychowawca klasy – Gizicka Urszula

  1. Berezik Anna                              
  2. Biega Maciej                               
  3. Broda Artur                                
  4. Czerwinka Kamil                        
  5. Galewicz Martyna                      
  6. Gąsienica – Laskowy Andrzej   
  7. Gąsienica Jakub                          
  8. Karpiel Jakub                              
  9. Kasprzyk Mateusz                      
  10. Kos Andrzej                               
  11. Kumorek Piotr                            
  12. Nosal Tomasz                             
  13. Ossowski Jakub                          
  14. Poloczek Jarosław                      
  15. Stasiowski Mateusz                    
  16. Szeliga Katarzyna                       
  17. Szostak Jakub                             
  18. Sztokfisz Karolina                      
  19. Toczek Sebastian                                      
  20. Trybuła Bartłomiej                      
  21. Trybuła Jakub                             
  22. Woźniak Katarzyna                    
  23. Wójcik Małgorzata                     
  24. Zapała Dominik                          
  25. Zarycki Andrzej                         
  26. Szymański Jan                            
  27. Bukowska Tyrała Katarzyna      
  28. Gajewska Ewa                            
  29. Pawłowska Paulina                     
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "1297fa9a1e21dda13a7ff09395a0fc80.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(67) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2008,127.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [93]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "93" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:46:30" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:30" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2007" ["uri"]=> string(7) "2007,93" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(928) "

ABSOLWENCI 2004 - 2007

Wychowawca: Słowik Marek

  1. Bachleda Małgorzata,
  2. Bajer Mateusz,
  3. Boczkowska Karolina,
  4. Chowaniec Piotr,
  5. Czerwonka Natalia,
  6. Galica Jadwiga,
  7. Gąs.- Kotelnicka Anna,
  8. Gąsienica Katarzyna,
  9. Gąsienica Maciej,
  10. Jarząbek Stanisław,
  11. Klejka Halina,
  12. Kosiński Rafał,
  13. Kowal Dawid,
  14. Kulig Mateusz,
  15. Maryniarczyk Wojciech,
  16. Nosal Dariusz,
  17. Opyrchał Paweł,
  18. Penar Grzegorz,
  19. Pitoń Adrian,
  20. Potrząsaj Rafał,
  21. Riemen Karolina,
  22. Stebel Przemysław,
  23. Szczepaniak Andrzej,
  24. Szczepanik (Bachleda) Marzena,
  25. Szczurek Łukasz,
  26. Tatar Józef,
  27. Żerebecki Tomasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "cedb6e07ee919bae14c4076ab5e505ca.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2007,93.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [92]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "92" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:42:04" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:04" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2006" ["uri"]=> string(7) "2006,92" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(941) "

ABSOLWENCI 2003 - 2006

Wychowawca: Staszel Danuta (w klasie II Aleksander Baranowski)

  1. Bieniek Andrzej,
  2. Chramiec Karolina,
  3. Cudzich-Chowaniec Hanna,
  4. Druszkiewicz Sebastian,
  5. Gąsienica Daniel Agnieszka,
  6. Gąsienica Daniel Andrzej,
  7. Jakieła Katarzyna,
  8. Jasion Karolina,
  9. Kominko Maciej,
  10. Koryczan Stefan
  11. Kożma Magdalena,
  12. Kwak Adam,
  13. Lenart Szymon,
  14. Leśniakiewicz Bartosz,
  15. Małysa Katarzyna,
  16. Menżyk Magdalena,
  17. Mrowca Alicja,
  18. Nosal Kamila,
  19. Parniewicz Dominika,
  20. Podżorski Grzegorz,
  21. Radecki Artur,
  22. Stoch Kamil,
  23. Szczęsny Dawid,
  24. Szuster Jarosław,
  25. Topór Wojciech,
  26. Trybuła Anna,
  27. Żyła Piotr.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "827f4eb278363d1b0831298fed2e414b.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2006,92.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [91]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "91" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:38:39" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:39" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2005" ["uri"]=> string(7) "2005,91" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(859) "

ABSOLWENCI 2002 - 2005

Wychowawca: Urszula Gizicka (w klasie III Barbara Jachymiak)

  1. Biskup Wojciech,
  2. Branas Marcin,
  3. Ciapała Jan,
  4. Cudzich Andrzej,
  5. Grabowska Patrycja,
  6. Halibart Tomasz,
  7. Horodyński Igor,
  8. Jędrol Halina,
  9. Kaczmarczyk Iga,
  10. .Kapustianyk Bartosz,
  11. Kluś Aleksandra,
  12. Konstanty Magdalena,
  13. Krzeptowski Roman,
  14. Kubiński Wiktor,
  15. Nuciak Mateusz,
  16. Pawlusiak Wojciech,
  17. Pitoń Karolina,
  18. Płaczek Justyna,
  19. Polak Anna,
  20. Sroka Małgorzata,
  21. Stanuch Dariusz,
  22. Styrczula Krzysztof,
  23. Szpunar Andrzej,
  24. Zapotoczna Urszula,
  25. Złotkowska Luiza.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "bd9ace1891205f574ab0039a8e4113c3.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2005,91.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [90]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "90" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:35:02" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:02" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2004" ["uri"]=> string(7) "2004,90" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(973) "

ABSOLWENCI 2000 - 2004

Wychowawca: Słowik Marek (w klasie III Robert Korn)

  1. Balicka Karolina,
  2. Bilan Ewa,
  3. Buczek Anna,
  4. Chowaniec Dariusz,
  5. Duraj Małgorzata,
  6. Dziubas Magdalena,
  7. Gucia Katarzyna,
  8. Handermander Magdalena,
  9. Hoły Zuzanna,
  10. Karpiel Jakub,
  11. Kucek Grzegorz,
  12. Leja Joanna,
  13. Maciaszek Aleksandra,
  14. Maciuszek Paulina,
  15. MajochMarita,
  16. Mąka Jan,
  17. Mycoń Natalia,
  18. Nędza Kubiniec Adam,
  19. Palac Paweł,
  20. Pawlikowski Jan,
  21. Pochwała Joanna,
  22. Skonieczna Marta,
  23. Skonieczna Monika,
  24. Socha Magdalena,
  25. Stoch Michał,
  26. Sztokfisz Joanna,
  27. Węglarz Krystyna,
  28. Ziemianin Piotr,
  29. Zubek Szymon.

 

" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "95c276a454dca9eefaf70be12fd9d186.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2004,90.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [89]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "89" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:30:44" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:44" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2003" ["uri"]=> string(7) "2003,89" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(754) "

ABSOLWENCI 1999 - 2003

Wychowawca: Wojnar Danuta

  1. Bobak Andrzej,
  2. Bobak Paulina,
  3. Buczyński Przemysław,
  4. Gąsienica Daniel,
  5. Gąsienica Daniel Szymon,
  6. Gąsienica Wawrytko Anna,
  7. Gucia Małgorzata,
  8. Guzik Katarzyna,
  9. Hobot Izabela,
  10. Jaworska Maria,
  11. Kopytko Maciej,
  12. Kułach Katarzyna,
  13. Mąka Maria,
  14. Morawetz Krystian,
  15. Niedźwiedzki Konrad,
  16. Przyczynek Weronika,
  17. Stasiowski Jacek,
  18. Styrczula Andrzej,
  19. Tkacz Justyna,
  20. Truchan Piotr,
  21. Węglarz Wojciech,
  22. Zieliński Łukasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "6f17881f5e5022aaa6c4e74c93458ed2.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2003,89.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [88]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "88" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:27:45" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:45" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2002" ["uri"]=> string(7) "2002,88" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(699) "

ABSOLWENCI 1998 - 2002

Wychowawca: Gizicka Urszula

  1. Bachleda Marcin,
  2. Buczyńska Aleksandra,
  3. Buczyński Przemysław,
  4. Budz Łukasz,
  5. Fluder Izabela,
  6. Gluc Dominika,
  7. Klimek Karolina,
  8. Kowalczyk Justyna,
  9. Krzysztofiak Monika,
  10. Nędza-Chotarski Krzysztof,
  11. Niklińska Karolina,
  12. Pałka Krystyna,
  13. Pawłowska Dominika,
  14. Plewa Robert,
  15. Pochwała Tomasz,
  16. Popieluch Agnieszka,
  17. Sitarz Jolanta,
  18. Staszel Jadwiga,
  19. Szeliga Dawid,
  20. Zembrzuski Tomasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "46f976280a259aee03ec67dbaf587e9d.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2002,88.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [87]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "87" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:23:23" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:23" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2001" ["uri"]=> string(7) "2001,87" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(597) "

ABSOLWENCI 1997 – 2001

Wychowawca: Barbara Jachymiak (matematyka)

  1. Bachleda Curuś Jakub,
  2. Cybruch Wojciech,
  3. Guzy Ewa,
  4. Hoły Jakub,
  5. Hoły Łukasz,
  6. Jasiński Lech,
  7. Klimek Anna,
  8. Klofik Fabiana,
  9. Maciusiak Maciej,
  10. Marasek Mateusz,
  11. Niedźwiedzki Jakub,
  12. Przybysz Przemysław,
  13. Rams Maria,
  14. Sitarz Łukasz,
  15. Śliwka Grzegorz,
  16. Tarnawski Tomasz,
  17. Węgrzyn Rafał.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "bbc9cb7732fce6db5c683bc49aee6e57.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2001,87.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [86]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "86" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:18:53" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:53" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "2000" ["uri"]=> string(7) "2000,86" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(664) "

ABSOLWENCI 1996 – 2000

Wychowawca: Marek Słowik (biologia)

  1. Babiarz Marek,
  2. Bachleda Daniel,
  3. Bartman Maciej,
  4. Chrapek Mariusz,
  5. Cybruch Ryszard,
  6. Dobrowolski Jędrzej,
  7. Haber Artur,
  8. Kawecka Katarzyna,
  9. Kowal Małgorzata,
  10. Kurywczak Monika,
  11.  Kwiatkowski Daniel,
  12. Łukaszczyk Agnieszka,
  13. Maciaś Mariusz,
  14. Marasek Andrzej,
  15. Michalik Paweł,
  16. Stępowski Krzysztof,
  17. Strama Aniela,
  18. Zbyszewski Piotr.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "cf8a1dca1d31e8908b9b643025ce0de5.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/2000,86.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [85]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "85" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:17:31" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:31" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1999" ["uri"]=> string(7) "1999,85" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(597) "

ABSOLWENCI 1995 – 1999

Wychowawca: Joanna Dolińska–Kalita (j.polski)

  1. Berezik Marta,
  2. Boczek Piotr,
  3. Bojda Aleksander,
  4. Brudny Alicja,
  5. Chrobok Katarzyna,
  6. Ciuła Artur,
  7. Długopolski Krystian,
  8. Gąsienica Joanna,
  9. Gąsior Rafał,
  10. Grabowski Bronisław,
  11. Guńka Łukasz,
  12. Karpiński Janusz,
  13. Krzeptowska Marta,
  14. Malczewski Marcin,
  15. Tańczak Ewa,
  16. Zielińska Katarzyna.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "458ab86add2d8faa8e3b1a97f291bc8f.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1999,85.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [84]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "84" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:15:17" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:17" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1998" ["uri"]=> string(7) "1998,84" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(875) "

ABSOLWENCI 1994 – 1998

Wychowawcy: kl. I i II – Monika Pasionek (język polski), kl. III – Joanna Kulesz– Kotowska (j.angielski), kl. IV. – Danuta Wojnar (j.polski)

  1. Buksa Michał,
  2. Dyląg Marcin,
  3. Gądek Krzysztof,
  4. Gorczyca Zbigniew,
  5. Gracz Małgorzata,
  6. Grzywa Magdalena,
  7. Guzik Anna,
  8. Jarosz Andrzej,
  9. Kwak Adam,
  10. Łukaszczyk Szymon,
  11. Michalczuk Jakub, 
  12. Mika Małgorzata,
  13. Mikiewicz Szymon,
  14. Posadzki Paweł,
  15. Przybyła Teresa,
  16. . Sienkiewicz Dawid,
  17. Stanek Gabriela, 
  18. Strama Katarzyna,
  19. Szukalski Przemysław,
  20. Tańczak Agata,
  21. Trzebunia Alicja.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "75fb0fef7501c4554efa26daa92c4e5f.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1998,84.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [83]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "83" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:12:01" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:01" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1997" ["uri"]=> string(7) "1997,83" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(976) "

ABSOLWENCI 1993 – 1997

Wychowawcy: kl. Ib – Wioletta Motyka (geografia), kl. Ia – Joanna Kulesz–Kotowska (j.angielski), kl. II połączono obydwie klasy – Joanna Kulesz–Kotowska.

  1. Bednarczyk Stanisława,
  2. Chaja Paweł,
  3. Chudzik Dorota,
  4. Duda Agnieszka,
  5. Dyląg Anna,
  6. Gracz Bogusław,
  7. Jakubik Agata,
  8. Kaczmarczyk Marek,
  9. Karwel Kamil,
  10. Kurbat Urszula,
  11. Marczułajtis Jagna,
  12. Orłowska Agnieszka,
  13. Piekarska Agnieszka,
  14. Przywara Piotr,
  15. Różańska Kinga,
  16. Sadowski Adam,
  17. Sieczka Maria,
  18. Sługocki Robert,
  19. Szczygieł Romuald,
  20. Trzebunia Michał,
  21. Wawreniuk Małgorzata,
  22. Węgrzyn Marcin,
  23. Wydra Tomasz,
  24. Zbyszewski Wojciech.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "7b4186ad764d08a3a1675789afab6e61.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1997,83.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [82]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "82" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 19:08:17" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 19:02:17" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1996" ["uri"]=> string(7) "1996,82" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(491) "

ABSOLWENCI 1992 – 1996

Wychowawca: Marta Zawiła (j.rosyjski)

  1.  Cieżak Grzegorz,
  2. Dyląg Grzegorz,
  3. Gąsienica Maria,
  4. Guzy Jolanta,
  5. Horecki Marcin,
  6. Klamerus Marta,
  7. Krzeptowska Maria,
  8.  Kusion Łukasz,
  9. Leśnik Katarzyna
  10.  Plata Michał,
  11. Rumińska Magdalena,
  12. Ziarko Anna.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "cbc694a6bd2cf2eb916b43d89131ec39.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1996,82.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [81]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "81" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:53:30" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:30" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1995" ["uri"]=> string(7) "1995,81" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1059) "

ABSOLWENCI 1991 – 1995

Wychowawcy: kl. Ia: O. Żuławska (fizyka) I semestr, Czesław Ślimak (PO) II semestr, kl. IIa: Joanna Kulesz (j.angielski), kl. IIIa: Danuta Wojnar (j.polski), kl. Ib: Ewa Szwed (matematyka), kl. IIb: Barbara Sobańska (trener), kl. IIIb: Marek Słowik (biologia), IV klasa – obie klasy złączone, wychowawca – Danuta Wojnar

 

  1.  Dobrowolski Wojciech,
  2. Furczoń Anna,
  3. Gąsienica Szymon,
  4. Gryguć Anna,
  5. Hoły Paweł,
  6. Jaróg Rafał,
  7. Klimek Jakub,
  8. Kobiałka Beata,
  9. Kocańda Katarzyna,
  10. Kocańda Małgorzata,
  11. Madej Rafał,
  12. Majcher Grzegorz,
  13. Marek Marian,
  14. Pysz Patryk,
  15. Roszkowski Marcin,
  16. Sobański Tomasz,
  17. Szyzdek Agnieszka,
  18.  Ślizowski Michał,
  19. Śmietana Elżbieta,
  20. Tracewski Bartłomiej,
  21. Wysłouch Sebastian.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c166fd925c141b76e3c73f3cc6a7ce44.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1995,81.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [80]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "80" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:46:11" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:11" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1994" ["uri"]=> string(7) "1994,80" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(967) "

ABSOLWENCI 1990 – 1994

Wychowawcy: kl. Ia i IIa: Maria Bukowska (matematyka), kl. IIIa i IVa:Jolanta Dolińska - Kalita (j.polski)

  1.  Cieżak Anna,
  2. Dobrowolska Violetta,
  3. Dziób Daria,
  4. Marchewka Tomasz,
  5. Matyszczak Izabela,
  6. Plata Monika,
  7. Sikora Agata,
  8. Sitarz Marcin,
  9. Stopka Bożena,
  10. Szufnara Anna,
  11. Szufnara Barbara,
  12. Tasz Szymon,
  13. Zapała Grzegorz


Wychowawca:kl IV b: Robert Korn (historia)

  1. Bednarz Angelika,
  2. Gut Tomasz,
  3. Koperniak Witold,
  4. Łęcki Roman,
  5. Mokrzycka Katarzyna,
  6. Różycki Artur,
  7. Stańko Agnieszka,
  8. Szewczyk Radosław,
  9. Świst Tomasz,
  10. Zębala Krzysztof,
  11. Zębala Tomasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "a108e87893aa5bab68557b75f892ae2d.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1994,80.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [79]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "79" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:41:03" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:03" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1993" ["uri"]=> string(7) "1993,79" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(835) "

ABSOLWENCI 1989 – 1993 (matura na ul. Słonecznej)

Wychowawcy: kl. Ia – Ewa Woźniak (historia), kl. Ib – Marek Słowik (biologia), w kl. II połączenie klas a i b, wychowawca – Marek Słowik

  1. Bartyzel Ewa,
  2. Bugara Robert,
  3. Czaban Marcin,
  4. Chrapkiewicz Kinga,
  5. Dereziński Maciej,
  6. Fatla Jadwiga,
  7. Jopek Agnieszka,
  8. Karpęcka Magdalena,
  9. Kościelniak Barbara,
  10. Leśniak Ewa, 
  11. Malczewski Jakub,
  12. Piotrowicz Robert,
  13. Rams Krzysztof,
  14. Samulski Maciej,
  15. Stanuch Mariola,
  16. Stopka Zdzisław,
  17. Szpil Robert,
  18.  Wysocki Artur,
  19. Zygmunt Grzegorz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "2d0b541c8da1e5cfa827daf21cbc2a23.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1993,79.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [78]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "78" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:37:09" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:09" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1992" ["uri"]=> string(7) "1992,78" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1152) "

ABSOLWENCI 1988 – 1992

Wychowawca: kl. Ia: Maria Bukowska (matematyka), kl. IIa, IIIa, IVa: Justyna Kuciel–Skrzyniarz

  1. Całka Bartłomiej,
  2. Chromik Małgorzata,
  3. Grzywacz Jarosław,
  4. Kolasa Maciej,
  5. Kosman Agata,
  6. Krzemińska Monika,
  7. Mazur Witold,
  8.  Michałowska Agnieszka,
  9. Staszkiewicz Joanna,
  10. Stoch Magdalena,
  11.  Stopka Marek,
  12. Zagata Bożena,
  13. Ziemczonek Agnieszka

Wychowawcy: kl. Ib: Janina Gościej (j.polski), kl. IIb, IIIb: Grażyna Warot (j.polski), kl. IVb: Jolanta Dolińska–Kalita (j.polski)

  1.  Baron Bożena,
  2. Cholewa Renata,
  3. Ciborowski Damian,
  4. Dudzik Renata,
  5. Gacek Krzysztof,
  6. Gąsienica – Sieczka Bartłomiej,
  7.  Leśniak Marta,
  8. Macioł Iwona,
  9. Marduła Krzysztof,
  10. Medes Katarzyna,
  11. Rapacz Kinga,
  12. Szeliga Marek.

 

" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c66c598f8f51d21a147688cdfe6a210f.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1992,78.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [77]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "77" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 18:31:25" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 18:02:25" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1991" ["uri"]=> string(7) "1991,77" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1213) "

ABSOLWENCI 1987 – 1991

Wychowawca: kl IVa: Ludwika Bryja (j.polski)

  1. Delkowski Rafał,
  2. Dudziak Agata,
  3. Dziura Joanna,
  4. JarosiewiczTomasz,
  5. Klimek Szymon,
  6. Krupa Arkadiusz,
  7. Kucharski Dawid,
  8. Marusarz Jakub,
  9. Medes Renata,
  10. Ptak Bartłomiej,
  11. Stachowski Krzysztof,
  12. Trebunia Marcin,
  13. Trzebunia Niebies Anna,
  14. Widło Jerzy,
  15. Żyrek Mirosław,
  16. Turczańska– Broda Elżbieta.

Wychowawca: kl IV b: Ewa Szwed (matematyka)

  1.  Chyc Anna,
  2. Cukier Krzysztof,
  3. Gudz Paweł,
  4. Jagoda Barbara,
  5. Jaroszek Paweł,
  6. Jaśniewski Jacek,
  7. Jasek Krystyna,
  8. Kamiński Kamil,
  9. Konior Krzysztof,
  10. Kubin Ireneusz,
  11. Pabin Józefa,
  12. Piotrowski Andrzej,
  13. Piwowar Edyta,
  14. Romanowicz Mariola,
  15. Stoch Agnieszka,
  16. Studniarz Wiesława,
  17. Twardosz Ewa,
  18.  Zygmunt Paweł.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "1dae0a460a33c709497b5ae4344270e9.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1991,77.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [76]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "76" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 17:11:38" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 17:02:38" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1990" ["uri"]=> string(7) "1990,76" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1068) "

ABSOLWENCI 1986 – 1990

Wychowawcy: kl IV a – Olga Żuławska (fizyka)

  1. Bal Jerzy,
  2. Buńda Andrzej,
  3. Buńda Stanisław,
  4. Drwal Dorota,
  5. Gąsienica Aneta,
  6. Górski Paweł,
  7. Ligocka Anna,
  8. Marszałek Elżbieta,
  9. Naglik Marta,
  10. Podlipni Renata,
  11. Rebidas Dorota,
  12. Salnikow Agnieszka,
  13. Suszka Agata,
  14. Wańczyk Krzysztof,
  15. Warmiński Krzysztof

Wychowawcy: kl. Ib, IIb, III b: Jolanta Dolińska– Kalita (j.polski), kl. IV b: Jadwiga Dąbrowska (wych. techniczne).

  1. Abramowicz Edyta,
  2. Basaj Marta,
  3. Chrząszcz Renata,
  4. Czubernat Agata,
  5. Danowski Andrzej,
  6. Frajdenberg Jacek,
  7. Górska Dorota,
  8. Korzeniowski Konrad,
  9. Łaś Agnieszka,
  10. Mackiewicz Agnieszka,
  11. Mochyła Małgorzata.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "22c1a2a27a800bfad7e219ea73f9d9d9.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1990,76.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [75]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "75" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 17:06:33" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 17:02:33" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1989" ["uri"]=> string(7) "1989,75" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1004) "

ABSOLWENCI 1985 – 1989

Wychowawcy: kl Ia, IIa, IIIa – Jadwiga Dąbrowska (wych.tech), kl Ib – Anna Bodziony (j.polski),IIb – Maria Klimek (j.angielski), IIIb – Marek Słowik (biologia)

W klasie czwartej połączono obie klasy, wychowawcą była Jadwiga Dąbrowska

  1. Borkowska Magdalena,
  2. Czekańska Bogumiła,
  3. Czuryszkiewicz Marcin,
  4. Daszuta Tomasz,
  5. Gąsienica Kleryk Sylwia,
  6. . Gąsienica Mikołajczyk Andrzej,
  7. Gut Małgorzata,
  8. Jankowski Maciej,
  9. Koper Halina,
  10. Król Zofia,
  11. Łętowska Katarzyna,
  12. Matyjas Zbigniew,
  13. Pysz Joanna,
  14. Rymkiewicz Sylwia,
  15. Stopka Krystyna, 
  16. Tomasiak Ewa,
  17. Trzebunia Bożena,
  18. Wiercioch Grzegorz,
  19. Zagata Ewa,
  20. Zając Beata,
  21. Żbik Teresa.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "3672733b4ddf2830eceb0b649a35608c.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1989,75.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [74]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "74" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 17:02:44" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 17:02:44" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1988" ["uri"]=> string(7) "1988,74" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(919) "

ABSOLWENCI 1984 – 1988

kl lVa
Wychowawca: Maria Bukowska (matematyka)

  1. Bryl Piotr,
  2. Gazurek Henryk,
  3. Kobielusz Wioletta
  4. Legierski Andrzej,
  5. Pawlikowska Anna,
  6. Piwińska Dorota
  7. Rokosz Marian,
  8. Słatyńska Ewa,
  9. Stopka Józef,
  10. Surówka Jarosław,
  11. Tomasiak Edyta.

Wychowawcy: kl. Ib i IIb: Anna Bodziony (j.rosyjski), kl. II b i IV b: Janina Gościej (j.polski).

  1. Filip Renata,
  2. Jarocka Agnieszka,
  3. Kubicka Weronika,
  4. Krupiński Marek,
  5. Mazurczyk Bożena,
  6. Michalczewska Dorota,
  7. Mitan Wojciech,
  8. Perczak Małgorzata,
  9. Pyrka Szymon,
  10. Stawarz Piotr,
  11. Tylek Sylwia.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "33ce2debc5b005c47688dbfd682bcb63.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1988,74.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [73]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "73" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 16:59:32" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 16:02:32" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1987" ["uri"]=> string(7) "1987,73" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1042) "

ABSOLWENCI 1983 – 1987

kl IVa
Wychowawca: Kośmińska Ewa (chemia)

  1. Bachleda Szeliga Małgorzata,
  2. Bucki Paweł,
  3. Chowaniec Piotr,
  4. Dzioboń Magdalena,
  5. Gąsienica Kotelnicki Roman,
  6. Janik Krzysztof,
  7. Krupa Sławomir,
  8. Majerczyk Tadeusz,
  9. Mądry Jarosławm
  10. Szpil Robertm
  11. Woynar Barbara
  12. Ziach Dariusz.

 

kl IVb
Wychowawca: Szwed Ewa (matematyka)

  1. Dominik Zofia,
  2. Gąsienica Sobczak Danuta,
  3. Krężelok Anna,
  4. Michalak Bożena,
  5. Pszczółka Barbara,
  6. Zawada Wiesława,
  7. Groński Roman,
  8. Borkowska Ewa,
  9. Dróbko Ewa,
  10. Iwanaszko Iwona,
  11.  Łaś Agata,
  12. Małyszko Joanna,
  13. Rogulska Katarzyna,
  14. Sowa Danuta.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c55f9868cac0ab85f18ffc22e1c304b6.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1987,73.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [72]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "72" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 16:56:06" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 16:02:06" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1986" ["uri"]=> string(7) "1986,72" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(825) "

ABSOLWENCI 1982 – 1986

Wychowawca: Jolanta Dolińska–Kalita (j.polski)

  1. Bachleda Żarska Agnieszka,
  2. Biziuk Violetta,
  3. Cieślar Dariusz,
  4. Gąsienica Wojciech,
  5. Gucwa Leszek,
  6. Krygowski Andrzej,
  7. Kubas Anna,
  8. Kukuczka Mirosław,
  9. Kwiatek Dorota,
  10. Lassak Maciej,
  11. Marcisz Bogdan,
  12. Marcisz Marek,
  13. Mikołajczyk Danuta,
  14. Olejniczak Barbara,
  15. Pazdan Tadeusz,
  16. Piskorczyk Izabela,
  17. Sadowski Robert,
  18. Stachoń Zbigniew,
  19. Suszka Jacek,
  20. Szeliga Lucyna,
  21. Szul Robert,
  22. Szustak Violetta,
  23. Szczęsny Dariusz,
  24. Wasilewski Tomasz.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "5d657da84a0cfca7ed3cc6696716d131.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1986,72.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [71]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "71" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 16:52:19" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 16:02:19" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1985" ["uri"]=> string(7) "1985,71" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(632) "

ABSOLWENCI 1981 – 1985
Wychowawca: Olga Żuławska (fizyka)

  1. Biedroń Adam,
  2. Bolek Zbigniew,
  3. Dzięcielak Aleksandra,
  4. Haber Bogumił,
  5. Haratyk Teresa,
  6. Jakubowicz Jacek,
  7. Łukaszczyk Janina,
  8. Marchlewska Dorota,
  9. Maurek Jolanta,
  10. Migas Maciej,
  11. Panasik Marek,
  12. Stachoń Zbigniew,
  13. Stopka Lucyna,
  14. Ustupski Stanisław,
  15. Wawnikiewicz Piotr,
  16. Włodarczyk Mariola,
  17. Zajdel Andrzej,
  18. Ziembińska Marta.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "d09c8395ec81347c2e0b3990fe044c41.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1985,71.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [70]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "70" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 16:42:54" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 16:47:53" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1984" ["uri"]=> string(7) "1984,70" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1366) "

ABSOLWENCI 1980 – 1984

Wychowawcy: kl I – Ewa Szwed (matematyka), kl II – Danuta Bilczewska (pedagog szkolny), kl III – Anna Teslar (j.polski)
W klasie IV nastąpił podział na dwie klasy:

IV a
Wychowawca: Maria Bukowska (matematyka)

  1. Bryniarska Grażyna,
  2. Brzezińska Beata,
  3. Galus Henryka,
  4. Grzegorczyk Marek,
  5. Majerczyk Marian,
  6. Majka Ewa,
  7. Małecki Bogusław,
  8. Rosiński Jarosław,
  9. Rzadki Ryszard,
  10. Rzepka Stanisław,
  11. Skałka Alicja,
  12. Słowioczek Józef,
  13. Stanek Bożena,
  14. Sularz Małgorzata,
  15. Suszka Danuta,
  16. Wałach Danuta.

 

IV b
Wychowawca: Romuald Roman (j.angielski)

  1. Biały Ewa,
  2. Galica Joanna,
  3. Grabowski Marek,
  4. Kaszycki Bogdan,
  5. Kiszela Wojciech,
  6. Nissner Ewa,
  7. Rogalski Marek,
  8. Romanowski Artur,
  9. Nikliński Ryszard,
  10. Stalmach Piotr,
  11. Sztolf Piotr,
  12. Szeremeta Przemysław,
  13. Sykut Monika,
  14. Zborowski Paweł.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "ef53cfd386e65d02bd549aa70e04b8c4.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1984,70.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [69]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "69" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 15:55:08" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 15:02:08" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1983" ["uri"]=> string(7) "1983,69" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1241) "

ABSOLWENCI 1979 – 1983

kl IVa
Wychowawca: Maria Bukowska (matematyka)

  1. Brzeski Piotr,
  2. Cholewa Wiesław,
  3. Czerniawski Dariusz,
  4. Gąsienica Staszeczek Jerzy,
  5. Gąsienica Andrzej,
  6. Gut Stefan,
  7. Golik Jarosław,
  8. Kunc Józef,
  9. Lechowska Monika,
  10. Marcisz Piotr,
  11. Mulica Krystyna,
  12. Rydzewski Piotr,
  13. Semik Ewa,
  14. Siudut Piotr,
  15. Styrczula Krzysztof,
  16. Wojtanek Wojciech,
  17. Wróbel Janusz.

kl IVb
Wychowawca: Ewa Kośmińska (chemia)

  1. Dominik Jerzy,
  2. Głowacki Bogdan,
  3. Kaźmierczak Anna,
  4. Kluza Grażyna,
  5. Krzyżanowska Zuzanna,
  6. Lizak Bożena,
  7. Łukaszczyk Małgorzata,
  8. Maj Teresa,
  9. Olcoń Lidia,
  10. Pałka Małgorzata,
  11. Samborska Iwona,
  12. Stanek Ewa,
  13. Tasarek Renata,
  14. Tokarczyk Zofia,
  15. Trzaskoś Marek,
  16. Urbański Jakub,
  17. Zawadzka Lucyna,
  18. Żbik Bogusława.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "c6296adf301a137ac58f35852ba26890.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1983,69.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } [68]=> array(23) { ["id"]=> string(2) "68" ["start"]=> string(19) "2017-02-22 15:36:11" ["publicator"]=> string(3) "114" ["edited"]=> string(19) "2016-12-22 00:00:00" ["publicdate"]=> string(19) "2017-02-22 15:02:11" ["author"]=> string(3) "114" ["_cg2_languages"]=> string(1) "1" ["order"]=> string(1) "0" ["active"]=> string(1) "1" ["view"]=> string(10) "podstawowy" ["title"]=> string(4) "1982" ["uri"]=> string(7) "1982,68" ["kategorie"]=> string(1) "0" ["lead"]=> string(0) "" ["tresc"]=> string(1384) "

ABSOLWENCI 1978 – 1982

Wychowawca: prof. Bożena Czarniak (j.ang)

W drugiej klasie uczniowie zostali podzieleni na klasy a i b, wychowawcą obu klas była pani prof. Bożena Czarniak.

kl IV a

  1. Biały Małgorzata,
  2. Biela Janusz,
  3. Bielawa Andrzej, 
  4. Buroń Jan,
  5. Jawor Barbara,
  6. Kraciuk Szymon,
  7. Nykaza Wojciech,
  8. Pacholarz Jacek,
  9. Staszel Mariusz,
  10. Szybkowski Piotr,
  11. Tlałka Dorota,
  12. Tlałka Małgorzata,
  13. Trzebunia Teresa,
  14. Woźniak Bożena.

 

kl IV b

  1. Bednarz Maciej,
  2. Bieniek Zenon,
  3. Bryniarska Katarzyna,
  4. Grabowska Ewa,
  5. Czyszczoń Magdalena,
  6. Damian Maria,
  7. Dolak Jolanta,
  8. Gąsienica Krzysztof,
  9. Kmiecik Krzysztof,
  10. Kunc Małgorzata,
  11. Lichoń Irena,
  12. Mikołajczyk Elżbieta,
  13. Naglak Elżbieta,
  14. Pawlikowska Małgorzata,
  15. Pitoń Anna,
  16. Sołtys Bronisław,
  17. Stechnij Renata,
  18. Stoch Małgorzata,
  19. Stryjewski Mariusz,
  20. Toczek Stanisław,
  21. Wojtas Stanisława.
" ["zalaczniki"]=> string(0) "" ["galeria"]=> string(0) "" ["struktura"]=> string(2) "64" ["okladka"]=> string(0) "" ["naglowek"]=> string(51) "8e3282d8671797bd0bb5b2bf023feb41.jpg_&_absol liceum" ["mapa"]=> string(0) "" ["url"]=> string(66) "http://smszakopane.pl/pl/absolwenci/absolwenci-liceum/1982,68.html" ["model"]=> string(9) "podstrony" } } ["ad"]=> array(1) { ["active"]=> string(17) "absolwenci-liceum" } }