Asfaltowy tor typu pumptrack przy SMS Zakopane?

Asfaltowy tor typu pumptrack przy SMS Zakopane⁉️
To możliwe!

Wystarczy zagłosować na nasze zadanie w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

 

Asfaltowy tor typu pumptrack to pętla złożona z szeregu specjalnie wyprofilowanych muld służących do nabierania pędu wytwarzanego wyłącznie siłą mięśni (w przypadku rowerów - bez pedałowania). Jazda po torze to znakomity trening dla użytkowników rowerów, deskorolek, rolek czy też hulajnóg angażujący wiele partii mięśni na raz i dający niesamowitą frajdę z jazdy. Jest to coraz częściej spotykana w polskich miastach konstrukcja, po której może jeździć każdy - niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Dla Zakopanego, jako miasta będącego kolebką kolarstwa górskiego w Polsce, jest to obiekt niezbędny, aby dać możliwość rozwoju młodym pokoleniom. Teren Szkoły Mistrzostwa Sportowego powoduje, że będzie to doskonały obiekt do treningu ogólnorozwojowego dla uczniów, a także szansa dla trenerów na urozmaicenie standardowego treningu. Koszt inwestycji to około 135 tys. zł.
film podglądowy: https://www.youtube.com/watch?v=5vW2-EcPEy4

 

Głosowanie trwa od 9 do 30 września 2019 r. Głosować należy poprzez stronę www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie . W pierwszym kroku trzeba podać swoje dane personalne. W następnym zaznaczamy zadanie POD 2, klikamy ,,głosuj" i gotowe. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos, w innym wypadku wszystkie głosy danej osoby zostaną unieważnione.

 

Na ten konkretny projekt głosować mogą mieszkańcy powiatów: Myślenicki, Suski, Nowotarski i Tatrzański.

 

Wyniki głosowania są tajne do dnia ich ogłoszenia dla tego ważne jest zaangażowanie jak największej ilości osób. Musi się udać!