Snowboard

Dobry start juniorek w zawodach FIS w Tauplitz

Dodano: 15.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Nasze zawodniczki w niczym nie ustępowały bardziej utytułowanym i doświadczonym rywalkom, w kwalifikacjach uzyskały czołowe czasy przejazdów, w finałach pokazały jak duże postępy uczyniły w ostatnim czasie. Ola Michalik i Julia Sitarz znacząco poprawiły swoje FIS punkty.

Absolwenci i uczniowie SMS zdominowali Mistrzostwa Polski seniorów w snowboardzie (08.03.2017 Suche).

Dodano: 13.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Absolwenci i uczniowie SMS wywalczyli wszystkie medale w konkurencjach alpejskich a dokładnie 13 krążków. Z grona naszych uczniów najlepiej zaprezentowała się Aleksandra Michalik, która zdobyła srebrny medal MP seniorów w slalomie i brązowy w gigancie. Mistrzostwa Polski Seniorów 2017

Slalom równoległy OOM: kolejnych 8 medali dla naszych snowboardzistów! (28.03.2017 Suche).

Dodano: 08.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Po 7 medalach wywalczonych w gigancie równoległym, nasi snowboardziści dołożyli kolejnych 8 krążków w slalomie podczas XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Po raz kolejny nasi uczniowie sięgnęli po komplet 4 złotych medali. To ponownie był dzień pięknej pogody i równie pięknych emocji, kolejny dzień zaciętych pojedynków, w których o sukcesie bądź porażce decydowały setne części sekundy.

7 medali dla naszych snowboardzistów i snowboardzistek w slalomie gigancie równoległym OOM (27.03.2017 Suche).

Dodano: 05.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Nasi snowboardziści zdobyli aż 7 medali, w tym wszystkie 4 złote, w slalomie gigancie równoległym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. OOM to Mistrzostwa Polski juniorów A i juniorów B. Zawody rozegrano na stokach stacji narciarskiej Suche.

Nasi snowboardziści wywalczyli 5 medali Mistrzostw Polski w olimpijskiej konkurencji SBX (snowboardcross) oraz 2 medale w MP Big Air i slopestyle!

Dodano: 02.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Aleksandra Michalik zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorek, Klemens Gąsienica Byrcyn obronił tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych (OOM), Konrad Miklasiński również podobnie jak przed rokiem zdobył srebrny medal MP juniorów. W kategorii juniorek A srebrny medal OOM wywalczyła Oliwia Pawlikowska a brązowy Ola Michalik. W kategorii juniorek B tuż za podium znalazła się Małgorzata Gradzik.