Snowboard

Snowboardziści na zgrupowaniu na lodowcu Stubai w Austrii

Dodano: 25.10.2017r. Kategoria: Snowboard

Dobry start juniorek w zawodach FIS w Tauplitz

Dodano: 15.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Nasze zawodniczki w niczym nie ustępowały bardziej utytułowanym i doświadczonym rywalkom, w kwalifikacjach uzyskały czołowe czasy przejazdów, w finałach pokazały jak duże postępy uczyniły w ostatnim czasie. Ola Michalik i Julia Sitarz znacząco poprawiły swoje FIS punkty.

Absolwenci i uczniowie SMS zdominowali Mistrzostwa Polski seniorów w snowboardzie (08.03.2017 Suche).

Dodano: 13.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Absolwenci i uczniowie SMS wywalczyli wszystkie medale w konkurencjach alpejskich a dokładnie 13 krążków. Z grona naszych uczniów najlepiej zaprezentowała się Aleksandra Michalik, która zdobyła srebrny medal MP seniorów w slalomie i brązowy w gigancie. Mistrzostwa Polski Seniorów 2017

Slalom równoległy OOM: kolejnych 8 medali dla naszych snowboardzistów! (28.03.2017 Suche).

Dodano: 08.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Po 7 medalach wywalczonych w gigancie równoległym, nasi snowboardziści dołożyli kolejnych 8 krążków w slalomie podczas XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Po raz kolejny nasi uczniowie sięgnęli po komplet 4 złotych medali. To ponownie był dzień pięknej pogody i równie pięknych emocji, kolejny dzień zaciętych pojedynków, w których o sukcesie bądź porażce decydowały setne części sekundy.

7 medali dla naszych snowboardzistów i snowboardzistek w slalomie gigancie równoległym OOM (27.03.2017 Suche).

Dodano: 05.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Nasi snowboardziści zdobyli aż 7 medali, w tym wszystkie 4 złote, w slalomie gigancie równoległym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. OOM to Mistrzostwa Polski juniorów A i juniorów B. Zawody rozegrano na stokach stacji narciarskiej Suche.