Wszystkie

7 medali dla naszych snowboardzistów i snowboardzistek w slalomie gigancie równoległym OOM (27.03.2017 Suche).

Dodano: 05.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Nasi snowboardziści zdobyli aż 7 medali, w tym wszystkie 4 złote, w slalomie gigancie równoległym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. OOM to Mistrzostwa Polski juniorów A i juniorów B. Zawody rozegrano na stokach stacji narciarskiej Suche.

Nasi snowboardziści wywalczyli 5 medali Mistrzostw Polski w olimpijskiej konkurencji SBX (snowboardcross) oraz 2 medale w MP Big Air i slopestyle!

Dodano: 02.03.2017r. Kategoria: Snowboard

Aleksandra Michalik zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorek, Klemens Gąsienica Byrcyn obronił tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych (OOM), Konrad Miklasiński również podobnie jak przed rokiem zdobył srebrny medal MP juniorów. W kategorii juniorek A srebrny medal OOM wywalczyła Oliwia Pawlikowska a brązowy Ola Michalik. W kategorii juniorek B tuż za podium znalazła się Małgorzata Gradzik.