Mistrzostwa Polski Młodzików w Suchem

12.03.2019 Snowboard

Podczas Mistrzostw Polski Młodzików rozgrywanych w Suchem zawodnicy SMS Zakopane zdobyli rekordową liczbę 13 medali! Gratulujemy świetnych wyników!

Slalom (SL) – Dziewczęta (młodzik)

1. Weronika Dawidek (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
5. Nadia Piwowarczyk (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
9. Nicole Bucka (F2 Dawidek / SMS Zakopane)

Slalom (SL) – Chłopcy (młodzik)

1. Grzegorz Galica (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
3. Bartłomiej Kaciczak (AZS Zakopane / SMS Zakopane)
5. Stanisław Śledź (AZS Zakopane / SMS Zakopane)

Slalom gigant (GS) – Dziewczęta (młodzik)

1. Weronika Dawidek (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
5. Nadia Piwowarczyk (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
6. Nicole Bucka (F2 Dawidek / SMS Zakopane)

Slalom gigant (GS) – Chłopcy (młodzik)
3. Bartłomiej Kaciczak (AZS Zakopane / SMS Zakopane)
4. Stanisław Śledź (AZS Zakopane / SMS Zakopane)
7. Grzegorz Galica (F2 Dawidek / SMS Zakopane)

Slalom równoległy (PSL) – Dziewczęta (młodzik)

1. Weronika Dawidek (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
3. Nadia Piwowarczyk (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
5. Nicole Bucka (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
8. Martyna Kaciczak (AZS Zakopane / SMS Zakopane)

Slalom równoległy (PSL) – Chłopcy (młodzik)

3. Grzegorz Galica (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
4. Bartłomiej Kaciczak (AZS Zakopane / SMS Zakopane)
8. Stanisław Śledź (AZS Zakopane / SMS Zakopane)

Slalom gigant równoległy (PGS) – Dziewczęta (młodzik)

1. Weronika Dawidek (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
3. Nadia Piwowarczyk (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
4. Nicole Bucka (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
8. Martyna Kaciczak (AZS Zakopane / SMS Zakopane)

Slalom gigant równoległy (PGS) – Chłopcy (młodzik)

1. Bartłomiej Kaciczak (AZS Zakopane / SMS Zakopane)
3. Grzegorz Galica (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
5. Stanisław Śledź (AZS Zakopane / SMS Zakopane)

Snowboardcorss (SBX) – Dziewczęta (młodzik)

1. Weronika Dawidek (F2 Dawidek / SMS Zakopane)

Snowboardcorss (SBX) – Chłopcy (młodzik)
4. Bartłomiej Kaciczak (AZS Zakopane / SMS Zakopane)
7. Grzegorz Galica (F2 Dawidek / SMS Zakopane)
9. Stanisław Śledź (AZS Zakopane / SMS Zakopane)