Puchar Słowacji - Steiger Slovensky Pochar

W niedzielę 8.09.2019r. grupa biegaczy narciarskich z SMS Zakopane, wspólnie z klubem UKS Regle Koscielisko, SMS Sportów Zimowych Szczyrk i Kadrą MIX Polski Związek Narciarski wystartowała w w Pucharze Słowacji ( Steiger Slovensky Pochar) w Uphillu Tajov-Kordiky na dystansie 5 km/350 m+ stylem klasycznym.

Wśród kobiet zwyciężyła Alena Prochazkova, drugie miejsce zajęła Marcelina Wojtyła zawodniczka AZS AWK Katowice.

W biegu panów, który wygrał Słowak Martin Bajcicak, drugie Jan Koristek,a trzecie miejsce zajął nasz junior młodszy Robert Bugara z UKS Regle Kościelisko, zdobywając przy okazji bardzo dobre FIS punkty - 107,43.

Kolejne lokaty w tym biegu to również nasi zawodnicy z kadry młodzieżowej i SMS Zakopane, kolejno