Aktualności - Rekrutacja

Rekrutacja 2023/2024 do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego

Rekrutacja

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem – szkoła, do której uczęszczali Kamil Stoch, Piotr Żyła, Justyna Kowalczyk i wielu innych polskich olimpijczyków

ogłasza na rok szkolny 2023/2024 nabór do klas I klasy Szkoły Podstawowej Nr 10 Mistrzostwa Sportowego.

Istnieje również (w miarę wolnych miejsc w grupach treningowych oraz zespołach klasowych) możliwość dołączenia do klasy V - VIII szkoły podstawowej.

Szkoła nie prowadzi rekrutacji elektronicznej. Podania o przyjęcie składać należy w terminie:

  • Klasa pierwsza SPMS: 01 - 17 marca 2023r.,
  • Klasy V - VIII SPMS: 15 - 30 maja 2023r.

na druku dostępnym na stronie www.smszakopane.pl oraz w sekretariacie szkoły. Możliwe jest dosłanie wniosku za pomocą e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Testy sprawnościowe dla kandydatów do pierwszej klasy szkoły podstawowej odbędą się 21 marca 2023 r., a do pozostałych klas dnia 02 czerwca 2023r. w sali gimnastycznej SMS Zakopane, ul. Droga do Olczy 26.

Informacje szczegółowe na temat rekrutacji – ważnych terminów i potrzebnych dokumentów - znajdziesz na stronie www.smszakopane.pl w zakładce „rekrutacja” oraz w sekretariacie szkoły przy Drodze do Olczy 26 w Zakopanem oraz pod numerem telefonu 18 20 131 52.

Dyrektor ZSMS Zakopane
Dawid Szeliga

Galeria