Sport - Biegi Narciarskie

I część Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Tomaszowie Lubelskim

Biegi Narciarskie

W dniach 20-22.02.2021r. w Tomaszowie Lubelskim rozpoczęła się pierwsza część Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Jak zwykle świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy zdominowali rywalizację w pierwszych dwóch dnaich rozgrywanych techniką klasyczną.

W sobotę rozgrywano Sprint techniką klasyczną.
Wyniki uczniów SMS Zakopane
JUNIORZY:
1. BUGARA Robert - UKS Regle Kościelisko SMS Zakopane
2. CIELNIAK Bartosz MULKS Tomaszów Lubelski SMS Zakopane
3. KRAJCER Maciej UKS Rawa Siedlce SMS Zakopane

JUNIORKI:
1. BEREZECKA Anna MULKS Tomaszów Lubelski SMS Zakopane

JUNIOR MŁODSZY:
1. GAZUREK Łukasz NKS Trójwieś Beskidzka SMS Zakopane
2. KIEŁBASA Adrian LKS Erion Ptaszkowa SMS Zakopane
3. WÓJCIK Kamil- UKS Regle Kościelisko SMS Zakopane

JUNIORKA MŁODSZA:
2. SZKURAT Daria KS Chochołów

Równocześnie odbywał się Puchar Polski Grupy Azoty.
Wyniki:
MŁODZIK:
2. BEŁZ Szymon MULKS Tomaszów Lubelski SMS Zakopane
3. BRYJA Paweł- UKS Regle Kościelisko SMS Zakopane

MŁODZICZKA:
1. SZELIGA Emilia XC Turbacz SMS Zakopane
2. KUĆ Karolina MULKS Tomaszów Lubelski SMS Zakopane
3. KARPIEL Zofia- UKS Regle Kościelisko SMS Zakopane

CHŁOPCY:
1. GALICA Grzegorz UKS przy ZSMS Zakopane

W niedziele odbyły się biegi długie techniką klasyczną
Wyniki naszych uczniów:
JUNIOR
1. Robert Bugara- UKS Regle Kościelisko SMS Zakopane
2. Sebastian Bryja- UKS Regle Kościelisko SMS Zakopane
3. Piotr Sobiczewski- UKS Rawa Siedlce SMS Zakopane

JUNIOR MŁODSZY
1. Łukasz Gazurek NKS Trójwieś Beskidzka SMS Zakopane
2. Adrian Kiełbasa LKS Erion Ptaszkowa SMS Zakopane
3. Piotr Jarecki KS Speed Jasło SMS Zakopane

JUNIORKA
1. Anna Berezecka MULKS Tomaszów Lubelski SMS Zakopane

JUNIORKA MŁODSZA
3. Oliwia Buśko MKS Halicz Ustrzyki Dolne SMS Zakopane

Puchar Polski Grupy Azoty
MŁODZIK
2. Paweł Bryja UKS Regle Kościelisko SMS Zakopane
3. Bartosz Biedroń Stowarzyszenie Olympic SMS Zakopane

MŁODZICZKA
1. Karolina Kuć MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski SMS Zakopane
2. Emilia Szeliga XC Turbacz SMS Zakopane

CHŁOPCY
1. Grzegorz Galica UKS przy ZSMS Zakopane

24 lutego odbywają się biegi sztafetowe i Mistrzostwa przenoszą się do Ustrzyk Dolnych na biegi techniką łyżwową. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.