Sport - Biathlon

Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach

Biathlon

Ubiegłotygodniowe Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach były dla naszych uczniów bardzo udane. Zawody zostały rozegrane na zmodernizowanym ośrodku biathlonowym w Kościelisku - Kirach. Zdobyliśmy łącznie 10 medali w tym 6 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy.

W pierwszym dniu zawodów, najlepszym juniorem młodszym okazał się Grzegorz Galica, juniorką młodszą Natalia Nowak, a w rywalizacji młodzików triumfował Sebastian Garbowski. Wszyscy zawodnicy są reprezentantami naszej szkoły. Warto zaznaczyć, że czwarty czas w kategorii seniorskiej uzyskała Daria Dolidowicz, która wygrała jednocześnie kategorię juniorów.
W drugim dniu rywalizacji w biegach indywidualnych sporo emocji było w kategorii młodzicy, wśród których dwa złote medale zwyciężyli przedstawiciele SMS Zakopane: Sebastian Garbowski oraz Maria Fatla.
Sebastian Garbowski: 2x złoto
Natalia Nowak: 1x złoto, 1x srebro
Grzegorz Galica: 1x złoto, 1x srebro
Daria Dolidowicz: 1x złoto, 1x brąz
Maria Fatla: 1x złoto
Amelia Liszka: 1x srebro
Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy!