Sport - Narciarstwo Alpejskie

Maryna Gąsienica-Daniel w najlepszej "30" alpejskiego Pucharu Świata kobiet w Courchevel

Narciarstwo Alpejskie

Absolwentka naszej szkoły Maryna Gąsienica-Daniel w Courchevel dwukrotnie zajmowała miejsce w najlepszej "30" alpejskiego Pucharu Świata kobiet.
W sobotę 12.12 wywalczyła 21 miejsce w slalomie gigancie, natomiast 14.12 ukończyła rywalizację na 11 miejscu. Nasza reprezentantka po pierwszym przejeździe zajmowała 19 miejsce, jednak w drugim przejeździe uzyskała drugi czas i tym samym awansowała na 11 pozycję.
W kolejnych startach w Pucharze Europy w Hippach (Austria) Maryna wygrała dwa giganty i jest liderka klasyfikacji generalnej PE.