Uczniowie klas IV i V ZSMS Zakopane oraz zawodnicy UKS SMS uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-profilaktycznej do Warszawy.
W programie znalazły się odwiedziny w Polskim Komitecie Olimpijskim, spacer po Starym Mieście w Warszawie oraz zajęcia w Centrum Nauki Kopernik. Wyjazd był okazją do integracji, zdobywania wiedzy oraz realizacji działań profilaktycznych w ramach programu „ODMÓW – NIE BIERZ”.
Dziękujemy Miastu Zakopane za wsparcie finansowe wyjazdu oraz wszystkim uczestnikom i opiekunom za wspólnie spędzony czas! ❤️












