Nabór dla trenerów i uczestników szkoleń TSMS

logotypy TSMS

NABÓR DLA TRENERÓW I UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ Z DYSCYPLIN: BIATHLON, NARCIARSTWO BIEGIOWE, SHORT-TRACK

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem w związku z realizacją mikroprojektu pn. „Transgraniczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego” ogłaszamy nabór dla trenerów dyscyplin:

  • Biathlon
  • Narciarstwo biegowe
  • Short-track

Celem przeprowadzonego naboru będzie wyłonienie kadry, która będzie przeprowadzała szkolenia dzieci i młodzieży wyżej wymienionych dyscyplin w okresie od maja do grudnia 2021r., obejmujących 6 treningów w miesiącu, co daje 48 treningów po 1,5h. Zajęcia będą odbywać się w miejscowościach: Klikuszowa, Nowy Targ, Podczerwone.

Zgłoszenia przyjmuje Pan Rafał Jaróg,
nr telefonu 506-262-576
do dnia 26.02.2021

****************************************************

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem w związku z realizacją mikroprojektu pn. „Transgraniczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego” ogłaszamy nabór dla uczestników szkoleń – dzieci i młodzieży w dyscyplinach:

  • Biathlon – 30 uczestników
  • Narciarstwo biegowe – 30 uczestników
  • Short-track – 20 uczestników

Celem przeprowadzonego naboru będzie wyłonienie uczestników, którzy pod okiem wykwalifikowanej kadry będą uczestniczyć w szkoleniach w/w dyscyplinach w okresie od maja do grudnia 2021r., obejmujących 6 treningów w miesiącu, co daje 48 treningów po 1,5h. Zajęcia będą odbywać się w miejscowościach: Klikuszowa, Nowy Targ, Podczerwone.

Zgłoszenia przyjmuje Pan Rafał Jaróg,
nr telefonu 506-262-576
do dnia 26.02.2021