Psycholog

Psycholog - mgr Justyna Wilczek

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W 2022 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem osobą otwartą, nie bojącą się wyzwań oraz wytrwałą, dlatego wiem, że nie poprzestanę na tym etapie, będę nadal rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje.
Do psychologii podchodzę z pasją i mogę Was zapewnić, że żadnego problemu nie zbagatelizuję i zrobię wszystko co w mojej mocy, abyście z mojego gabinetu wyszli z poczuciem zrozumienia oraz z lepszym samopoczuciem. Sport to moja druga pasja, od lat jeżdżę na nartach i również w tym kierunku zamierzam się rozwijać. Sama startowałam w zawodach w latach szkolnych, dlatego łatwiej jest mi Was zrozumieć i tym bardziej cieszę się, że mogę Was wesprzeć.

Drodzy uczniowie,

pogodzenie nauki szkolnej z treningami, zawodami to nie lada wyzwanie, któremu towarzyszyć mogą różnorodne myśli, emocje. Stres przedstartowy, lęk przed oceną czy zawodami, to stany nad którymi można pracować, dlatego nie bójcie się mówić o tym oraz podjąć pracy. Zapewniam Was, że zrobię wszystko abyście odnaleźli wewnętrzny spokój oraz własną drogę, która będzie tą dobrą i właściwą.
Jeśli zmagacie się z jakimkolwiek problem czy to na płaszczyźnie szkolnej, sportowej, rówieśniczej, rodzinnej, może jest jakaś sytuacja, z której nie widzicie wyjścia albo chcecie się podzielić własnymi przemyśleniami, wątpliwościami, to zapraszam Was serdecznie. Możecie liczyć na moje wsparcie oraz dyskrecję.

Drodzy rodzice,

jestem również dostępna dla Was. Jeśli niepokoi Was zachowanie dziecka, chcecie rozwiać własne wątpliwości lub podzielić się spostrzeżeniami, obawami… jestem do Waszej dyspozycji. Nie bójcie się mówić o tym, co Was trapi, nawet jeśli problem wydaję się być błahy, to warto go skonsultować.

 

Godziny pracy:

Poniedziałek: 09:00-16:30
Środa
: 09:00 - 15:30
Czwartek: 13:30 - 17:00
Piątek: 9:00 - 15:30